120346 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

2 nädalat rohelist kalendrit


Tere jälle!

Tänaseks on siis kalendrisse saanud juba 15 järjestikust rohelist päeva toidu koha pealt ja õhtul lisandub veel üks. Päris kergelt on see algus ikka läinud. Õnneks minul ei ole olnud seda tohutut magusaisu, mille üle siin mõned on kurtnud, nii et see tohutu kogus šokolaade ja muud head-paremat, mis meil köögikapi peal seisab, ei ole isegi teist korda mõtlema pannud, sest olgem ausad, see kuhi seisis seal juba kõvasti ennem kui ma fitlapiga alustasin, lihtsalt ei ole olnud isu. Pigem tahaks vahepeal mingi hea soolase ampsu võtta, aga siis olen HÕ valinud nt juustu puuviljaga või porgandidipi.

 

Eelmine laupäev oli ka minu esimene patutoidukord. Nimelt pidas minu õepoeg oma esimest sünnipäeva ja seal lubasin endale paar soolast kringlitükki ja ülihead käsitööleiba ja lisaks ühe tordilõigu ka (mis viis keele alla). Õnneks kaalul see hilisemalt kuidagi ei väljendanud, nii et täna on järjekordne patutoidukord õhtul, kui töölt koju jõuan. Nimelt hakkasin ma fitlapiga pihta nii suure hurraaga, et läks täiesti meelest, et jõuludeks sai mu elukaaslane karbi koos käsitöökommidega (ikka šokolaadist), mida ma kindlasti proovida tahtsin, aga ei olnud selleks ajaks seda miskipärast veel teinud (nagu eelnevalt mainitud sai, siis no ei ole tihtipeale seda magusaisu lihtsalt) ja siis kui mina juba rõõmsalt oma toitumiskava järgisin, võttis elukaaslane ühel päeval selle karbi jälle ette ja minul tuli ahastus peale, et ma ei saagi neid ju siis proovida. Õnneks meenusid patutoidukorrad ja nii ma näitasingi elukaaslasele ette, millised on kaks kommi, mida ta sealt karbist peab kindlasti mulle hoidma. Täna siis ongi lõpuks see kaua oodatud päev, mil ma need ära hävitan, loodetavasti pole veel halvaks läinudlaugh Lisaks luban endale ehk mõne lisa tüki juustu ka.

 

Numbritest ka natukene. 15 päevaga olen lahti saanud 2.7kg, millega olen täiesti rahulsmiley Alguses oli muidugi suurem eufooria, kui juba 6 päevaga oli kaalunumber vähenenud 2.3kg võrra, aga peale trenni tuli kohe kilo jälle juurde ja sama kordus ka järgmise trennipäevaga, õnneks siis oli juurde tulnud grammide hulk natukene väiksem. Nii et sedasi see kaalujoon mul siin käib üles ja enamasti õnneks ikkagi alla poole, aga kuna tean, et toitun täpselt toitumiskava järgi, siis pole isegi mingit ahastust olnud kui number on suurenenud, sest ma tean, et tegelikult see kaal ikkagi langeb ja seda on ju tegelikult ka numbritest nähasmiley Ka sentimeetreid on mõnelt poolt kadunud, aga eks ma seda hakkan tunnetama pigem siis, kui riided, mida pole ammu kanda saanud, jälle istume hakkavad ja peeglist volte lugedes hakkan väiksemaid numbreid saamawink

 

Kõigile uutele alustajatele soovin tahtejõudu ja meelekindlust, sest varsti on ehk meie pildid ka seal tublimate seas, teistele eeskujukssmiley
K.P.
3204 lugemist / 1 fänn

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva