91906 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kaalukaotuse teekond on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Kuidas uuesti alustada?

.. seda küsimust on ilmselt väga palju mõelnud. Mõnel on möödas paar päeva, mõnel nädalad, osadel kuud või isegi aastad. Ma alustasin fitlap'i programmiga augustikuus 2015 ja nagu silmapilk on poolteist aastat mööda läinud. Kui mõtlen tagasi, siis tol hetkel oli kindlasti lihtsam programmi alustada, jälgida ning menüü järgi pingsalt süüa teha. Viimase kuude (ja isegi, et aasta jooksul) on neid kordi küll ja küll, mil menüü ei ole Fitlapi kava järgi paika saanud. 

Eks ma homme tee. Täna võtan selle viimase "kavavälise" söögi. Mul ei ole toiduaineid ja mida veel… Tunned end ära? Täna astusin üle pika aja taas kaalule ning kuigi teadsin enamvähem, mis see number on, siis lisas kaal veel paar kilo juurde. Tõsi, teistele see ei paista välja, kuid kui juba +5 kg juures sellest normaalkaalust, siis ikka ise tunned küll. Viimane nädal olen end lausa veidi halvasti tundnud  ning on raske olnud olla. Täna sain lõpliku kinnituse sellele, mida arvasin (ja ka teadsin), et on tõsi. 

Mulle väga meeldib süüa teha ja Fitlap'i programmi jälgimine oli lausa lust mulle- seda nii uute toitude kui ka muidu katsetamiste tõttu. Ja loomulikult tundsin ka hasarti kui nägin, et kaalunumber ka alaneb. Kes ei ole mu eelmisi blogipostitusi lugenud, siis kaotasin 17 kg umbes 5 kuuga ning seejuures ei jälginud kava alati 100% (küll aga 90-95% piires ja lubasin ka vahepeal hamburgerit ja torti). Arvan, et võisin ja ka praegu võin end edukaks lugeda selles vallas. 

Kiire elutempo ja stress võimaldab luua endale selgeid ettekäändeid, miks mitte midagi teha- ma ei saa, mul ei ole aega, ma olen nii väsinud ja ma ei jaksa. crying Ja see on ka okei, kuid ikka tuleb edasi minna. 

Ehk siis juba tänasest hakkan tegutsema (taas) ja pärast seda postitust lähengi võtan endale suure klaasitäie (või isegi mitu) vett ning vaatan külmkappi, et homseks tööle ka toit kaasa teha. Ma tean, et mul on midagi kindlasti, millest teha ja selles on ka Fitlap'i võlu, et kui sa just absoluutselt kräppi endale külmkappi ei osta, siis peaks sul olema ka toitu, millest endale süüa teha. smiley

Et siis ainult nii ei oleks.. 😀 

Kaalukaotuse teekond on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.