120461 kasutajat 507 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Kuidas mitte kaalus juurde võtta?


… laugh lühike vastus on see, et söö ja tee trenni õigesti, aga ma tahtsin mõned mõtted kirja panna, mis mind on aidanud ja millega ma ka kimpus olen olnud. Nüüd olen vahelduva eduga viimased paar nädalat olnud kavas või poolikult kavas ning trenni pole kõige tegemiste kõrvalt teha – ka seda üksaeg tegin ja pärast oli mitu päeva lihased valusad, mis on ka iseenesest mõistetav, sest viimase mõne kuu jooksul olen väga kaootiliselt ja peagu olematult trenni teinud. Selle tulemusena näen, kuidas mu enne toonuseline keha on asendunud rasvaga siin ja seal. Õnneks ei ole veel hullu midagi ja oleksin ise rahul kui nüüd üks 6 kg maha tuleks ning saaksin taas ka trenni minna, sest see annab mulle energiat (kuigi hommikul vara ärgates seda ei arva) ja samas motiveerib mind see, et saan õhtuti ka rohkem süüa. Ma olen nüüd viimased mitu kuud olnud  +/- 1kg ühe ja sama kaalu peal, kuid ma tunnen vaikselt kuidas mu keha muutub ja seda just suuremaks. Huvitav on see, et kui ma oma algsest 91-st kilost  -10kg sain ja sain hetkekaalu mis mul praegu on, siis olin nii õnnelik ja motiveeritud. Olen ka praegu ning nüüd kindlalt viimased kaks päeva olen kõigist kiusatustest loobunud, kuid ikkagi on keeruline see asi. Aga mis ma ütlen, mis on mind aidanud, on see et ma ikka teen kavasid fitlapi järgi ja mõnikord ka vaheldumisi – st ma tean, et ma sõin midagi kavavälist, kuid see ei tähenda, et nüüd kõik söögid peavad olema sellised, mis kavasse ei sobi. 

Ma tooksin välja paar asja, mis mind kindlasti aitavad – see, et ma saan mingid toidud megakiirelt valmis teha ning nende kogused on väga suured + ka see, et ma mõtlen sellele, et kuidas ma end tundsin ükskord pärast seda kui ma sõin krõpsu, kuid samas mul ei olnud üldse mitte mingit vajadust seda teha. Allpool mõned näited kui head toidud võivad olla : 

Kartuli-singisalat 

"Inglise hommikusöök"

Tuli välja, et kokkuvõttes mul ikka ei olnud väga palju inspiratsiooni kirjutada, kuid üritan järgmine kord rohkem. 

Üritan peagi panna rohkem mõtteid kirja. Kui kellelgi on mingi teema kohta küsimusi, siis võib vabalt küsida – eriti teemad, mis puudutavad toitude asendamist, alkoholi tarbimist ja kaalu langemine, töö ja kooli kõrvalt kokkamist, toitude asendamist, lihtsad retseptid vms mis pähe tuleb, siis andke aga teada ja ma kirjutan. 🙂 Alustasin 2015. aastal fitlapiga ja olen endiselt siin tegutsemas veel. 

Jõudu!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kaaluga võidu
17915 lugemist / 1 fänn
Minust

Liitusin fitlapiga 2015. aasta augustikuus ja olen senimaani siin olnud. Esimese 3 kuuga kaotasin 13,5 kg ja kõige vähem kaalusin ma ca 7-8 kuud pärast programmiga liitumist (71 kg), mis on -20 kg minu kevadisest kaalust, mil mu kaaluks oli 91kg (appi!?). Pole igapäevaselt kunagi ainult friikaid või hamburgereid söönud ning trennis käisin ka ikka mingi hetk päris regulaarselt, kuid kehakaal alla 80kg kunagi ei läinud ja pigem olin kogu aeg veidi pontsakam. Nüüd olen kaotanud ja programmiga väga rahul olnud ja hetkel käib pigem kaalu hoidmine ja nüüd mõne kilo maha saamine, mis viimase paari kuuga on juurde tulnud, sest vahepeal nii pingsalt programmi ei jälginud.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap töötab ja aitab sul teha väga maitsvaid toite. Kui tahad kaalu kaotada ja vähegi on jõudu, et kava jälgida, siis see on võimalik! Ei pea end piitsutama ja "dieeti" pidama, sest Fitlap'i kasutamine on lust! Toidud on maitsvad ja saate inspiratsiooni ka niisama toitude tegemiseks. Kiidan ja soovitan kõigile, kes soovivad tervislikult toituda ja eriti neile, kes on eelnevalt pidevalt kaaluga kimpus olnud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva