129535 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Algul ei saa minema ja pärast pidama (loodan, et vastab tõele)


Ma ei saa kohe üldse minema ei kuskiltki poolt. Muudkui proovin ja mõtlen ja ebaõnnestun. Kogu aeg toon ettekäändeid või no tegelikult need ei olegi minu jaoks ettekäänded, vaid tunduvad hetkel täiesti mõistlike põhjustena miks ma ei jälgi kava.

Põhilised murekohad on, et mis siis saab kui olen soovitud vormi saavutanud. Ma ei taha terve oma elu elada nii, et pean toitu kaaluma, sest ma ei jaksa niimoodi, ma arvan vähemalt. 

Teine murekoht on see, et suhteliselt kiire graafik, sõidan pidevalt kahe linna vahel ja tulen mõnikord otse tööle ja tööl ei ole hetkel toidu soojendamisvõimalust ning ei oska kuskilt midagi kiirelt kaasa haarata, et süüa. Olen proovinud seda mehhiko salatit mida fitlap soovitab, aga ma ei suuda seda süüa lihtsalt. Salat ise on hea, aga no ei lähe lihtsalt alla.

Siit jõudsingi kolmanda probleemini, ma tüdinen üllatavalt kiiresti toitudest ära. Vahel lihtsalt ei taha mitte midagi, sest kopp on kõikidest toitudest ikka korralikult ees.

Ei leia kuidagi seda aega ja pealehakkamist, et pihta hakata. Aga ma tean, et ma tahan jälgida kava, aga palju lihtsam on poest midagi kiirelt võtta ja see ära süüa. Mõtlesin vahel, et  ah saan ise ka hakkama ostan köögivilju ja liha ja teen ise omapeaga söögi, aga nii jäävad vajalikud toitained saamata ja tahaks ikkagi tervislikult kaalu langetada,mitte ainult köögivilju süües.

Positiivse poole pealt, ma olen vabaks saanud krõpsude sõltuvusest, sest mul on lihtsalt nii kiire, et pole ausaltöeldes aega mõelda sellele ja siis ei taha ka enam. Ma ei ole enam öise töö peal, mis tähendab, et saaksin sättida kõik toidukorrad päevasele ajale, mis aitab ikka väga palju kaasa. Ma saan tööl käia jõusaalis. Aga mis takistab ongi viitsimatus ja ei suuda end kätte võtta, mis ajab mind nii närvi. Seega kokkuvõttes olengi üks närvipundar, sest tean, et pean/tahan end kokku võtta, aga ei suuda, sest toon endale miljon ja üks vabandust. 

Siinkohal loodangi, et algul ei saa minema pärast ei saa pidama vastab tõele, sest ma nii tahaks seda hetke, et pidama ei saa tervisliku toitumisega.

Loodan, et keegi lugejatest kui neid üldse on elab Tartus Eedeni kandis ja tahab minuga liituda, et proovida otsast peale ja käia koos jalutamas ja rääkida jagada muresid ja rõõme. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!K T
3043 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Head kodused retseptid.Toitained tasakaalus.Neli korda päevas söök.Võimalus valida midagi otse poest.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva