Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kaua tehtud, kaunikene

Kes pole juhtunud varem mu postitusi lugema, siis minu teekond soovkaaluni on olnud pikk. Hoovõtt kestis pea üheksa kuud, kus ma küll vaatasin retsepte ja lugesin blogisid, aga tegutsemiseks polnud piisavalt motivatsiooni ning kaal hoopis tõusis. Kätte suutsin ennast võtta alles siis, kui kaalunumber üle 80kg kerkis. 01.04.17 alustasin kaalunumbriga 80,4 kg. Täna kaalusin 65,4kg (pikkus 173 cm). 160 päevaga olen vabanenud 15kg. Seda on pea 5kg rohkem kui ma algselt unistadagi julgesin. Veelkord suur tänu Fitlapi loojatele, ilma teie geniaalse programmita poleks ma seda suutnud! 
Soovkaalu saavutamise puhul käisin paar päeva tagasi Benu apteegis kehakoostise analüüsi tegemas. Kõik näitajad olid normi piires. Nagu eelmises postituses kirjutasin, siis tunnen ennast pärast kaalulangetamist 10 aastat nooremana. Nüüd tuleb siis naiseliku edevuse koht: minu metaboolseks vanuseks kirjutati 32 aastat, seda on 14 aastat vähem minu tegelikust vanusest! Mis võiks veel rohkem üht naist rõõmustada! Näiteks 2012.a. tehtud kehakoostise analüüsi põhjal oli mu metaboolne vanus 1 aasta tegelikust rohkem.
Tunnistan, et pole ikka veel kordagi trenni teha jõudnud. Samas on see nädal nii palju liikumist olnud, et õhtuks olen omadega täitsa läbi. Täna tuli näiteks samme üle 20000. Kohe saab nädalane puhkus otsa, aga puhata pole aega olnudki.
Samuti pole ma ennast ikka veel säilitajaks pannud. Korraks muutsin ja vaatasin siis oma tavapärase hommikusöögi kogust. See tundus mulle liiga suur portsjon.Mingi psühholoogiline tõrge on, et äkki siis hakkab kaal tagasi tulema. Tean küll, et iga kell saab ju seadeid uuesti muuta. Samas pole mul seda tõrget siis, kui mõni kavaväline komm või kook mu kõhtu rändab, mis ometi palju rohkem kaloreid annab kui 20g leiba ja 50g kodujuustu.
Aeg-ajalt loen teiste blogidest, et Fitlapi järgi toituda on kallis. Mina nii ei arva.
Pigem kulub mul nüüd toidule vähem raha, sest tööl enam sööklas söömas ei käi. Eks kõik oleneb ka toitudest, mida sööd. Hoopis rohkem raha kulub uutele riietele, aga shoppamine on ju puhas rõõm, eriti kui igasugused riided selga mahuvad.
Mina olen pigem konservatiiv ja väga uute maitsetega ei katseta. Ma ei saagi öelda, et mu toidulaud oleks väga palju muutunud. Tegelikult söön peaaegu samu toite, mida enne Fitlapi, lihtsalt kogused on õiged ja mul ei ole enam suhkrusõltuvust.
Kuna praegu on suvikõrvitsahooeag, siis uus lemmik on porgandi-suvikõrvitsapasta kreemja kookospiimaga.
 
Edu ka teile oma teekonnal!


Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse