110030 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Pisike elumuutus umbes 1,5 aastaks..


Hei hei! 😉 Fitlapi järgi toitumisest ei ole mul täna väga midagi rääkida, kuna tulin kolmapäeva hommikul Eesti ja tavaliselt kipub olema nii, et siin läheb see kava järgmine luhta. Ja kui nüüd aus olla, siis viimasel ajal on mul üldse õnnestunud kavas olla umbes kolm toidukorda päevas, hilisõhtune kipub ikka olema omalooming, milleks sageli on lihtsalt arbuus. Praegu on nii head magusad (ja ilma seemneteta!) arbuusid, et ma lihtsalt ei suuda nendele ei öelda. 🙂 
Käisin kolmapäeval sõbrannal külas, kes toitub ka Fitlapi järgi ja tema juures sõime maasikaid ja suitsujuustu, nii et püsisime küll kavas aga oma koguseid ära ei kaalunud. Kuna ma lasin samal päeval endale breketid suhu panna, oli söömine üsna raskendatud ja usun, et ega ma üle oma koguse vist ei söönud ka. Sealt edasi on mu söömine üsna kaootiline olnud. Hambad on nii tundlikud, et vahel on poole söömise pealt nutt kurgus. Mõtlesin, et jäängi nüüd püreesuppide ja jogurtite peale, aga ikka tahaks ju muud ka. Täna näiteks sõin hommikul võisaia, aga pärast mõtlesin, et polnud parim idee – hambad olid veel valusamad ja süües hammustasin korra kuidagi valesti ja tegin endale väga haiget. Mul on eest kolmandate hammaste taga mingid kõrgenduste moodi asjad, nii et kui panen hambad kokku, siis tagumised hambad ei lähegi kokku vaid vahe jääb vahele, et hammastel oleks ruumi rohkem liikuda. See tähendab aga, et mälumiseks saan sisuliselt kasutada ainult esimesi hambaid ja need on nii põrgulikult tundlikud! Lisaks need hammaste taga olevad asjandused on keele otsa ka valusaks teinud. Hetkel on breketid suus kolmandat päeva ja iga päev on kohati olnud selline tunne, et tahaks need suust lihtsalt välja rebida! Aga EI, ma tean, et ilu nõuab ohvreid ja tulemus on seda väärt! Olen põhimõtteliselt terve elu häbenenud oma naeratust ja ootan väga seda päeva, kui saan uhkusega laialt naeratada.. 🙂
Kui siin on veel endiseid või praeguseid breketikandjaid, siis ootaksin huviga teie kogemusi ja soovitusi. Mida te sõite? Kas iga pingutamise järel olid jälle hambad valusad? Kas breketid olid suus kauem kui algselt planeeritud?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Happy Puppy
17832 lugemist / 3 fänni
Minust

Vaid pisut veel ja olen jõudnud kaalunumbrini, mida olen aastaid ihaldanud, kuid oma magusaarmastuse ja ka mugavuse tõttu pole suutnud saavutada.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kellele ei meeldiks söögid, mis on üheaegselt nii tervislikud kui ka maitsvad? ;) Retseptide valik on tohutu ja tänu suurele asenduste valikule saab ühest retseptist veel omakorda kümneid retsepte teha. Minul saavad Fitlapiga rahuldatud nii oma pitsa, burgeri, jäätise kui ka koogi isud - kõik need retseptid on olemas!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.