Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Niisama juttu ka..

Söön oma hilisõhtust Profeeli, vaatan silmanurgast jalgpalli ning mõtlesin, et paneks taas paar rida kirja. 🙂 Kui paljud teist üldse jalgpalli jälgivad? Ma ei ole küll mängude ajal teleka ette naelutatud, aga siiani olen vist 90% mängudest küll vaadanud (suuresti tänu elukaaslasele). Jalgpall on reaalselt ainus spordiala, mida ma sedasi vaadata viitsin. 

Natuke aega tagasi lõpetasin just söögi tegemise. Tegin kahe päeva lõunasöögi valmis – pasta kana ja päikesekuivatatud tomatitega, mmmmmm mu lemmik! 🙂

Kuigi täna on juba teisipäev, olen ma ikka kuidagi nädalavahetuse lainel. Pühapäeval oli Helsinki-Päivä ja selle raames toimus Helsingi kesklinnas tasuta kontsert, kus esinesid Soome parimad artistid, näiteks Sanni, Cheek, JVG, Robin (okei, väga suur Robini fänn ma pole, aga samas on ka temal häid laule). Meie läksime kontserdile Sanni ajaks ja rahvamass, mis seal koos oli, oli ikka tohutu. Kuidagi aga vedas ja saime vähem kui poole tunniga ilusti sisse. Facebookist hiljem lugesin, et osad olid päeval kolm tundi järjekorras seisnud. Kuulasime ära Sanni lood (mis mulle väga meeldivad), Juha Tapio (kelle nimi oli mulle üsna tundmatu, aga paar laulu siiski teadsin ja tegelikult olid temalgi head lood) ja muidugi ei saanud me enne koju minna, kui olime ikka Cheeki ka ära kuulnud. Kokkuvõttes oli väga mõnus õhtupoolik ja järgmine aasta kindlasti tahaks jälle minna.

Minnes veel natukene ajas tagasi, siis reedel käisin sellises huvitavas kohas, nagu Haltialan maatila. See asub suht Helsingi ja Vantaa piiril, aga jääb siiski Helsingi alla ja on selline mõnus koht, kuhu lastega minna, kui elate linnas aga tahate natukene maaeluga tutvuda. Seal saab täiesti tasuta uudistamas käia ja väike kohvik on ka. Meie käisime seal koos lasteaia rühmaga ja lastel oli väga huvitav vaadata lambaid, lehmi, sigu, kanu, kitsi ja muidugi traktoreid. Enne lõunat kahjuks pööras aga ilm ära ja saime kõigepealt korraliku rahe kaela ja seejärel veel tükk aega vihma. Lastel olid õnneks vihmariided kaasas, aga mina olin lõpuks nii läbi külmunud, et üles sulamine võttis ikka tükk aega. Kodu jõudes läksin esimese asjana kuuma dushi alla ja hiljem tegin ingveriteed, kuna olin juba niigi nohune ja valusa kurguga. Päris haigeks õnneks ei jäänud. 🙂 Pildil väike "lehmabeebi" koos emmega ja imeline Soome suvi – natukene veel ja oleks saanud lausa lumememme teha. 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse