137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Niisama juttu ka..


Söön oma hilisõhtust Profeeli, vaatan silmanurgast jalgpalli ning mõtlesin, et paneks taas paar rida kirja. 🙂 Kui paljud teist üldse jalgpalli jälgivad? Ma ei ole küll mängude ajal teleka ette naelutatud, aga siiani olen vist 90% mängudest küll vaadanud (suuresti tänu elukaaslasele). Jalgpall on reaalselt ainus spordiala, mida ma sedasi vaadata viitsin. 

Natuke aega tagasi lõpetasin just söögi tegemise. Tegin kahe päeva lõunasöögi valmis – pasta kana ja päikesekuivatatud tomatitega, mmmmmm mu lemmik! 🙂

Kuigi täna on juba teisipäev, olen ma ikka kuidagi nädalavahetuse lainel. Pühapäeval oli Helsinki-Päivä ja selle raames toimus Helsingi kesklinnas tasuta kontsert, kus esinesid Soome parimad artistid, näiteks Sanni, Cheek, JVG, Robin (okei, väga suur Robini fänn ma pole, aga samas on ka temal häid laule). Meie läksime kontserdile Sanni ajaks ja rahvamass, mis seal koos oli, oli ikka tohutu. Kuidagi aga vedas ja saime vähem kui poole tunniga ilusti sisse. Facebookist hiljem lugesin, et osad olid päeval kolm tundi järjekorras seisnud. Kuulasime ära Sanni lood (mis mulle väga meeldivad), Juha Tapio (kelle nimi oli mulle üsna tundmatu, aga paar laulu siiski teadsin ja tegelikult olid temalgi head lood) ja muidugi ei saanud me enne koju minna, kui olime ikka Cheeki ka ära kuulnud. Kokkuvõttes oli väga mõnus õhtupoolik ja järgmine aasta kindlasti tahaks jälle minna.

Minnes veel natukene ajas tagasi, siis reedel käisin sellises huvitavas kohas, nagu Haltialan maatila. See asub suht Helsingi ja Vantaa piiril, aga jääb siiski Helsingi alla ja on selline mõnus koht, kuhu lastega minna, kui elate linnas aga tahate natukene maaeluga tutvuda. Seal saab täiesti tasuta uudistamas käia ja väike kohvik on ka. Meie käisime seal koos lasteaia rühmaga ja lastel oli väga huvitav vaadata lambaid, lehmi, sigu, kanu, kitsi ja muidugi traktoreid. Enne lõunat kahjuks pööras aga ilm ära ja saime kõigepealt korraliku rahe kaela ja seejärel veel tükk aega vihma. Lastel olid õnneks vihmariided kaasas, aga mina olin lõpuks nii läbi külmunud, et üles sulamine võttis ikka tükk aega. Kodu jõudes läksin esimese asjana kuuma dushi alla ja hiljem tegin ingveriteed, kuna olin juba niigi nohune ja valusa kurguga. Päris haigeks õnneks ei jäänud. 🙂 Pildil väike "lehmabeebi" koos emmega ja imeline Soome suvi – natukene veel ja oleks saanud lausa lumememme teha. 😀

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Happy Puppy
25502 lugemist / 3 fÀnni
Minust

Vaid pisut veel ja olen jÔudnud kaalunumbrini, mida olen aastaid ihaldanud, kuid oma magusaarmastuse ja ka mugavuse tÔttu pole suutnud saavutada.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kellele ei meeldiks söögid, mis on ĂŒheaegselt nii tervislikud kui ka maitsvad? ;) Retseptide valik on tohutu ja tĂ€nu suurele asenduste valikule saab ĂŒhest retseptist veel omakorda kĂŒmneid retsepte teha. Minul saavad Fitlapiga rahuldatud nii oma pitsa, burgeri, jÀÀtise kui ka koogi isud - kĂ”ik need retseptid on olemas!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva