137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Minikokkuvõte minu päevast ja 10 põhjust, miks olla heas vormis


Täna ei ole mahti pikka juttu kirjutada, aga ikkagi tunnen vajadust siia üks pisike postitus teha. 🙂

Seiklesin pea terve päeva mööda linna ringi ja üritasin kuidagi enamvähem mõistuse piires toituda. Sisestasin oma toidud myfitnesspali ja hoidsin silma peal, et kõik oleks ikka enamvähem tasakaalus. Asi sujus päris hästi kuni selle hetkeni, kui sugulased koogiga külla tulid.. Sõin küll vaid ühe tüki (kuigi kiusatus oli süüa umbes viis!!!), aga laualt lendas natukene magusat veel suhu. Nüüd on tunne, et tahaks oma pekud õue jooksma vedada, samas kõht on nii täis, et sellest ei tuleks midagi välja. Joon rohelist teed ja loodan, et see nullib kõik magusa (jeee right! laugh)..

Uue nädala esimeses pooles olen tagasi Fitlapi retseptide juures ja siis püsin kohe hea meelega 100% kavas ja olete jälle sunnitud iga päev mu toitude pilte siin nägema. 😀

Ja lõpetuseks.. kui sul vahepeal motivatsioon ära kaob, siis siin on sulle 10 põhjust, miks saada saledaks. 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Happy Puppy
25659 lugemist / 3 fänni
Minust

Vaid pisut veel ja olen jõudnud kaalunumbrini, mida olen aastaid ihaldanud, kuid oma magusaarmastuse ja ka mugavuse tõttu pole suutnud saavutada.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kellele ei meeldiks söögid, mis on üheaegselt nii tervislikud kui ka maitsvad? ;) Retseptide valik on tohutu ja tänu suurele asenduste valikule saab ühest retseptist veel omakorda kümneid retsepte teha. Minul saavad Fitlapiga rahuldatud nii oma pitsa, burgeri, jäätise kui ka koogi isud - kõik need retseptid on olemas!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva