Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Minikokkuvõte minu päevast ja 10 põhjust, miks olla heas vormis

Täna ei ole mahti pikka juttu kirjutada, aga ikkagi tunnen vajadust siia üks pisike postitus teha. 🙂

Seiklesin pea terve päeva mööda linna ringi ja üritasin kuidagi enamvähem mõistuse piires toituda. Sisestasin oma toidud myfitnesspali ja hoidsin silma peal, et kõik oleks ikka enamvähem tasakaalus. Asi sujus päris hästi kuni selle hetkeni, kui sugulased koogiga külla tulid.. Sõin küll vaid ühe tüki (kuigi kiusatus oli süüa umbes viis!!!), aga laualt lendas natukene magusat veel suhu. Nüüd on tunne, et tahaks oma pekud õue jooksma vedada, samas kõht on nii täis, et sellest ei tuleks midagi välja. Joon rohelist teed ja loodan, et see nullib kõik magusa (jeee right! laugh)..

Uue nädala esimeses pooles olen tagasi Fitlapi retseptide juures ja siis püsin kohe hea meelega 100% kavas ja olete jälle sunnitud iga päev mu toitude pilte siin nägema. 😀

Ja lõpetuseks.. kui sul vahepeal motivatsioon ära kaob, siis siin on sulle 10 põhjust, miks saada saledaks. 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse