Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Supimaania

 

Enne fitlapi ei söönud ma peaaegu üldse suppi. Vahel harva mingi suvaline purgisupp, kui tõesti midagi muud kodus polnud. Kuidagi see rohke vedelik ja muu mudru ei isutanud. Samuti olen teinud ise enne elus umbes et 1 korra suppi (kui ema värskeid kanakoibi saatis). Nüüd järsku on vahel täitsa supi isu tulnud, sest proovisin ühe korra fitlapi kanasuppi (mehe nõudmisel) ja no nii hea oli, et hakkasingi katsetama. Nüüd teen iga nädal vähemalt korra suppi ja siis ka mitmeks päevaks. Varasemalt on supid tundunud jube aeganõudvad ja et pead 2 tundi kõike hautama ja mida veel, aga no fitlapi supid on nii lihtsad ja kiired et lausa lust. Eriti kuna mulle on alati meeldinud teha sööke kus peab palju viilutama-hakkima. 

Tänane katsetus oli seljankaga ja ma ei olnud endas üldse kindel, sest retseptis on vee- ja maitseainete kogused mainimata ja no minul seda "tunnet" ei ole millega asju tunde järgi teha. Üllataval kombel tuli supp imehea ja no mis meeletud kogused. Tegin 5 portsu korraga ja kokku tuli 3,5 liitrit suppi kahe inimese peale. Ehk siis 700g per toidukord. See on tegelt täiesti ulmeline, mees veel suudab endale selle koguse sisse ajada aga ma ägisen voodis pärast 500g söömist. Ehk võtan hiljem natuke veel sest tõesti imehea supp. Järgmine nädal ehk proovin borši. 

Aga nats vahepealsest edust (või pigem selle puudumisest). Olen olnud kavaga väga on-off, kuigi iga nädal panen menüü paika ja ostan külmiku täis. Aga ikka mingi hetk ei jõua ega viitsi süüa teha sest töögraafik täiesti ulmeline… Ja niiviisi sööngi vahepeal ka muud poetoitu. Aga tundub et kava jälgin umbestäpselt küllalt sest kaal siiani kõigub 89-90 vahel ehk siis pole tulnud ei juurde ega läinud alla. Õnneks saab suvi varsti läbi ja juba 3 nädala pärast algab kool ning normaalne rutiin taastub. Siis olen jälle tubli, ma luban! 🙂 ja ehk hakkab kaal ka uuesti minema. Aga vahepeal olen isegi mõned komplimendid saanud, et figuur on läinud rohkem tasakaalu (mida iganes see tähendama peaks). Ilmselt et ei ole enam niisama paks vaid kena vormikas naine 🙂

Minu suur, ilus ja maitsev seljanka 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse