Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

uus avastus !

Nüüd tulebki üks kiidulaul just munavõile ! mulle on alati tohutult meeldinud see päris õige munavõi ikka korraliku või kogusega..seda peaks ka mu puusadelt näha olema 😀 . ma olen fitlapi munavõid alati vaadanud ja mõelnud, et see lihtsalt ei saa hea olla aga no on noh ! nii hea, et viib keele alla. eriti siis vel röstitud saiaga ja värske oma aia kurgiga .. supper ! 😀 

nüüd olen kaks päeva jälle kavas-kavas olnud ja kuskilt lugesin, et kes kuidas ennast motiveerib ja sealt tuli igasugu ideid aga üks idee oli, et trenni tehes on motivatsiooni ja ma nüüd siis proovin ka . kuna pole ikka väga väga pikalt ennast liigutanud siis otsustasin, et hakkan üle päeva ratast sõitma . 

Viimati kui kirjutama hakkasin siis poole sõnapealt kadus mõtte lõng ära ja nii see postitus siin mustandina nüüd seisnud on . Olen eriti tubli olnud 😀  muudkui söön ilusti kava toite ja liigutan ennast AGA ikka näppan lapse kommikausist ühe-kaks-viis kommi .. no ma ei saa aru . äkki on asi sügises ja sellels pimedas ja vastikus ajas, äkki on hoopis asi naabri mari muusika maitses, no ma ei tea .. ei tahaks kohe üldse enda süüd tunnistada .. tegelikult ega ma ise ei teagi miks ma koguaeg selle kommi järgi haaran , samas on nagu kõiht täis ja toidud on head aga no ei saa noh ..

kui päevast kolm toidukorda söön ilusti ära siis ühtul teleka ees vaatan ja vaatan ja lõpuks annan alla ja võtan lapselt siis selle kommi .. mitte et tema ka nüüd hommikust õhtuni kommi pugiks aga no still ..

nüüd ma jälle istun siis arvuti taga ja hakkan uut menüüd endale koostama. just mõlgutasin mõtet, et ehk peaks hoopis mingid magusamad retseptid endale menüüsse panema, et ehk need aitavad mind .. või äkki peaks hoopis tükis just puuvilju võimalikult palju sööma .. 

ühk ühtu tegin endale kohupiima maiust ja no ebanormaalselt palju sai maasikaid . mul oli kõik valmis mõeldud, et ilus klaas ja panen kõik kihiti ja saab jube kauni pildi , guess again .. äärtest tilkus maasikatest tulevat vedelikku , kohupiimast oli meeletu kuhi ja siis pidin veel kookoshelbeid sinna peale kuidagi pressima 😀 

polnud just eriline silmapai , aga no see eest on maitse hea 😀 järgmine kord ei ürita siin peenutseda ja viskan kõik korraga ühte kaussi , lohutan ennast ka mõttega, et kõik ei peagi oskama ilusti toitu serveerida 😀 

eile hommikul tõmbasin kapi alt kaalu välja , lükkasin tolmu maha ja astusin aga peale . räme pettumus ! kommi süües ei saagi kaalust alla , why ?? 😀 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod