Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

tunnistan süüd..

Möödas on 17 päeva sellest kui viimati kirjutasin . Kuidas siis need 17 õnnetut või õnnelikku päeva möödusid ?

PATUSTADES!

Just nii ! Sõin mida tahtsin, jõin mida tahtsin . Hetkel tunnen , et just seda oligi vaja . 

No kas just oli vaja aga ma tegin seda ikkagi . 

Nüüd just koostasin uue toitumise endale kuni kolmapäevani, kuna mu külmkapp on liiga väike, et teha kogu nädala kava .Või noh teha saan aga siis pean ikka poes käigu poolitama . Ega mulle tegelikult ei meeldi ka väga pikalt ette teha . Üks põhjus juba selle pärast, et isud ju muutuvad nii kiiresti või siis on vaja kuskile minna aga ma olen lõunaks pannud mingi mega aega nõudma toidu- ja mis siis saab . jälle läheb käest. Mulle selline kolme-nelja päevane ette tegemine sobib. Kui on aega siis tavaliselt teen veel hullu laari juustuküpsiseid. need on minu jaoks sellises head S.O.S pakikesed siis kaasa haarata kui on kiire ja midagi muud teha ei jõua või lihtsalt ei viitsi .

kunagi ennem kui ma nende küpsiste retsepti ette võtsin ja lugesin hmm juust ja veel nii ohtras koguses mõtlesin, et okei neid ma pean tegema .

käisin poes ära ja hakkasin tegema .. no ikka nii, et go big or go home.. ma täpselt ei mäleta aga äkki mingi 5-6 portsjoni jagu . tegin kõik nii nagu öeldud ja viskasin ahju . välja tuli midagi nii jubedat ja nii kuiva, et neid lihtsalt ei kannatanud süüa 😀 

nüüd on aeg edasi läinud ja olin julgem , ei lisanud mitte 1-2 teelusika täit vett vaid ikka ohtralt 😀 ja no nuud on need niiiiii head, et karju appi 😀 

üks minu teine suur lemmik on singi-oa salat , seda saab nii megalt palju ja see on lihtsalt nii üli võrdes maitsev . 

kui osadel on oskus uhest retseptist midagi imelist teha siis mina seda ei oska , no ei hakka minu mõte lendama . minul käib see asi nii, et istun diivanil ja mõtlen mida ma süüa tahaksin . siis tuleb mõte PEET . mõeldud tehtud ja hakkan otsima retsepte kus on peeti 😀 muide, ma võiksin ennast peedist lihtsalt ogaraks süüa ! 

Ogaraks saab ennast süüa muidugi ka kahe juustu pastast .. jällegi , vanemaks saades maitsed muutuvad vist 😀 kunagi ma ei seedinud kohe üldse täistera pastat aga nüüd tunnistan pattu ja palun ärge mind mättasse lööge aga ma keedan pastat ca 20 minutit 😀  siis on see minu maitsele mõnusalt pehme ja ma ei tunne seda taistera maitset 😀 .

Anni Arro-palun ära seda loe 😀 

Igal juhul , homsest olen jälle või oleks õigem öelda, et püüan jälle olla tugevam ! süüa seda mis ettenähtud ja ainult nii palju kui seda on ettenähtud ! 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod