140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Tegemised


Uhh see eelmine nädal läks kuidagi linnulennult. Härra tuli juba teisipäev koju sest pidime neljapäev poisiga Tartu arstile minema. Poiss otsustas plaane muuta ja jäi hoopis haigeks. Mu laps pole iial nii palju haige olnud kui eelmise aasta oktoobris lastehoius käima hakkas. Mu ravimte kastike on ikka suurenenud märgatavalt.

Kolmapäeval mõtlesin et võtan aja endale. Saigi käia õhtul süvaveeaeroobika trennis. Oi ma armastan vett! Selline võimalus on mul vaid siis kui härra peaks tulema keset nädalat koju muidu mitte. Seal veekeskuses puudub lastehoid ja mul pole sellist rahalist vahendit et lapsehoidja võtta selleks kaheks tunniks. Eks sellest ka muidugi kahju kuna  vesi ja mina oleme alati suured sõbrad olnud. Avastasin et trikoo on veidi suureks jäänud ja teatud kohtadest kulunud. Peabki minema endale uut soetama . Kusjuures hakkasin mõtlema et see on mu esimene pilt ujumisriietes. Ma pole endast kunagi lasknud pilti teha kui on bikiinid või trikoo seljas. Aastaid ma polnud üldse nõus bikiine selga panema ja käisin rannaski trikooga.

                                                                                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neljapäev möödus ka koduse trenni tähe all. Publikuks mu härra ja pojake. Ta teeb minuga kükke kaasa ja üritab teisi asju ka teha minuga koos. Päris armas vaatepilt. Olen oma 14 kilost kaaki kükkite tegemisel kasutanud. Võtnud ta kukile ja siis ise kükitanud. Väga tõhus ja annab mõnusa koormuse. smiley Härra vaatas ka silmad punnis ei tea kas imetlusest või mõtles- vot nüüd keeras mutt ikka totaalselt ära laugh  Ega tema ei oska seisukohta võtta kas mul on seda ikka vaja või mitte. Kusjuures ajasin ta eile kaalule ja tema numbrike näitas täpselt 71 kilo. On pätt mugib magusat sisse ja muid asju ning ikka kaalule ei mõju. devil Enda number 76,8 ja peab veel alla võtma et härrast pisemat numbrit omada. smiley 

Reedel laisklesime niisama ja siis juba hakkas see et tahtsin koguaeg midagi näksida ja ennast lõhki süüa. Suutsin siiski kavas püsida. Saatanlikud naiste asjad saabusid pühapäev. Kas teate ka kui paganama raske on elada kui hormoonid möllavad ,isu viie kordne? laugh Ma leidsin abi mulli veest ja nätsust.

Uhh laupäev sai ma millegi uuega hakkama. Võtsin pähe et vot nüüd läheb vaalaskala jooksma laugh Vaimu silmas kujutasin ette kuidas ma ähin puhin, kõnnin ja jälle üritan joosta. Härragi ütles et kuhu sa lähed kukud kondid katki laugh Mu kangus sai minust võitu ja tahtsin proovida. Minu proovimisest sai 7,38 km puhast jooksu tunni ajaga. Jaa aus olla oli ikka päris mõnus küll. smiley Kahju et pilti ei teinud ilusast loodusest ega ka oma punasest näost. PS: Järgmine kord tuleb kindad siiski kätte panna! laugh

Selliste tegemist all mu eelmine nädal mööduski. Kaalu peale astunud alles siis kui saatanlikud päevad läbi ja on mu kõht ei meenuta õhupalli! Ahjaa eile sain kleidi kätte mille eelmine aasta tellisin ja mis mul üldse meelest oli läinud!  Mis veidi muserdab on see et kuigi üle 10 kilo on langust aga vot keegi tähele ei pane seda ega tee mingit head märkus selle kohta. Jh ma teen seda küll enda pärast aga väike hea sõna oleks ikka tunnustav ja annaks tagasisidet et olen õigel rajal smiley Ühel kaasvõistlejal on sama mure ja saigi veidi arutada sellel teemal hommikul.

Olge mõnusad ja ärge ära külmuge! laugh

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

N

 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Jana
37250 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen 25 aastane trullakas emme kes on enda mäletamist mööda koguaeg kimpus olnud kehakaaluga. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on vâga paindlik ja mitmekesine programm!Pole piiranguid ja toidud lihtsad ning enamus asjad kindlasti kodus olemas.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom