136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Raud


Teate ju küll seda tunnet kui järsku muutute loiuks ning tahaksite kogu aeg magada. Lisaks kõigele oled uimane ning käid ringi nagu udus. Kas kohe tullakse selle peale et minnakse perearsti juurde raua taset kontrollima? Ma arvan et enamus mitte ning seal hulgas ka mina. Arvasin et see väsimus ja meeleolu kõikumised olid tingitud eluperioodist mis polnud väga roosiline. Igasugune stress et kuidas uue eluga hakkama saame. Aga teate saan isegi paremini hakkama kui selle halvas unenäos olla! Muidugi tõi ka see uue elu rütmi kui aprillist tööl hakkasin käima. Arvasin et mis see siis ära ei ole. Käin tööl ,toimetan lapsega aga tegelikult on algus ikka paganama raske ja eriti see et päeval ei saa uinakut teha! laugh 

Mina saingi oma madalast raua tasemest teada ainult tänu sellele et otsustasin doonoriks minna. Mina kes paaniliselt kardan torkimist võtsin kätte ja tahtsin oma hirmu ületada aga põmaki ei saanudki! laugh Arvan et elu never ei julge mina uuesti sinna doonori telki oma jalga tõsta. laugh Jaa muidu julge plika aga süstimist kardan nagu tuld! Samuti veenist vere võtmine on üks õudsamaid asju minu jaoks. Üle pikaaja võtsin asja tõsiselt ,panin perearsti juurde aja kirja ja tuligi välja et ka raua depoo on väga madal. Olgu kõik ilus tore sain oma raua tabletid peale aga nüüd on tänu sellele järgnenud uued hädad! 

Esiteks vaevlen isutuse käes! Mul pole enam üldse söögiisu! Pigem näksin natuke midagi ja ongi kõik.  Kas kellegil reaalselt on veel sellise probleemiga kokku puutunud kui on võtnud raua tablette? Koguaeg on täiskõhutunne. Ma lihtsalt sunnin ennast sööma sest tahaks uuesti ilusti 100% kavas olla. 

Teiseks panevad nad ka kõhu valutama. laugh Uskumatu mis hädad võivad tekkida kui sa hakkad mingeid tablette sööma. Peaks tegelikult ilusti imenduma kuna võtan neid C-vitamiiniga. Polegi oma elu jooksul nii palju tablette võtnud kui hetke seisuga. laugh Aga õnneks selline metsikum väsimus hakkab vaikselt kaduma mille üle mul siiski hea meel. smiley

Kolmandaks on seedimine ju ka tänu nendele sassis. Vahepeal käib kõht korralikult läbi siis on jälle kinni aga seegi mõjutab kaalu langust. Nokk kinni,saba lahti situatsioon. 

Võtan siis neid raua tablette mis arst mulle määras. smiley Kes neid veel tarvitanud on võiks oma kogemusi jagada kuidas need teile mõjunud on. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Jana
34382 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen 25 aastane trullakas emme kes on enda mäletamist mööda koguaeg kimpus olnud kehakaaluga. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on vâga paindlik ja mitmekesine programm!Pole piiranguid ja toidud lihtsad ning enamus asjad kindlasti kodus olemas.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva