Mis on ilu?

Kas seda üdse saabki konkreetselt paika panna ja lahterdada? Kindasti mitte sest iga inimene on omamoodi kaunis hing ning ilu on vaataja silmades nagu pidevat öeldakse. smiley Mina pole ennast kunagi ilusaks naisterahvaks pidanud. Kooliaeg oli mu enesekindlus nii nullis kui nullis. Eks seda põhjustas koolis vaimsevägivalla all kannatamine. Kohutav periood ja siiani tulevad õudus judinad kui sellele ajale mõtlen. frown

Minu enesekindlus ja armastus enda keha vastu tuli siis kui 2014 aasta beebi ootele jäin. Ilusaim aeg kus nautisin enda keha ja tundsin ennast seksikana ning naiselikuna. Paraku on hakkanud see enesekindlus võbisema ja värisema… frown Esiteks see et mu härra ei tee minust kui naisest väga välja. Võtab iseenesest mõistetavana ning komplimente pean ise kerjama. Ega ma väga ei mäletagi millal ta mulle ise midagi armast oleks öelnud või tulnud võtnud kaissu ja kõrvu sosistanud- oi kallis sa oled mul nii kaunis, särav naisuke ja ma jumaldan sind! indecision Eks ma olen talle öelnud et tahan rohkem tähelepanu aga ega ta välja ei tee sellest jutust ega too sisse muudatusi. 

Teiseks ja suurim ebakindluse laine on tulnud tänu instagramile.  Jh kui ma algul selle endale tegin ,lisasin vaid pilte ega vaadanud seal ringi. Nüüd olen hakkanud vaatama ka seal ringi ning mis seal sealt vastu mulle vaatab? Pilt ilusad ja seksikad naisterahvad! Veatu näonahk, tipp meik näos sellised püssid kehad et ohjh ! Samas eks natuke paneb kahtluse alla kas ikka on vaja endast pool alasti ja väljakutsuvaid pilte ülesse panna aga samas kui on mida näidata miks siis ka mitte. Kuigi seda võiks maitsekamalt teha.  Kade, kade ja veel kord kade! Jaa siis tulen tavaline mina kellel pole ei tegu ega nägu ning see teeb kurvaks. Ilu rong sõitis minust ikka kaarega mööda. sad Kui aus olla ega polegi hetkel sellist rahalist võimalust et mööda ilusalonge kolistada ja ennast tuunida.  Samas olen lohutanud ennast et eks enamus piltidel kasutatud fotoshopi ja igasuguseid flitreid aga eks see illusiooni loomine ning loll on see kes vabandust ei leia.

Meie ühiskond ikka muutunud väga ilu keskseks kui aus olla. Kui sa pole ennast viimase peal ülesse tuuninud siis sa oled tühine ja mitte keegi! Samuti kui sa ikka ei kaalu 50 kilo unusta elamine üldse ära. Sellepärast ongi meil nii paju normaal kaalus naisi kes arvavad et nad on paksud ja see teeb väga kurvaks. Meie ilu normid on ikka väga väärastunud minu meelest. Ühesmõttes olen õnnelik et mul tütart pole. Nii raske oleks kindlasti talle teismelise eas selges teha et ta on just ilus sellisena nagu on.

Tunnen kuidas olen sündinud valel ajastul. Kindlasti oleks võinud olla naine Marilyn Monroe ajal. Nüüdseks oleks temagi oma kurvidega paks ,kole ja mitte tahetud! Kuigi omal ajal oli ta seksikuse üks sümbolitest ja naised kadestasid teda ning mehed jumaldasid.  Vot on naine kes on ja jääb alati lemmikuks. Tema salapärane ilu lummab alati. Kummaline lausa mõelda kuidas ilu ideaalid ajaga muutuvad. smiley


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse