Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

ÄRATUS!

Jh tõesti olen viimasel ajal või õigemini päris pikalt madalat profiili hoidnud ning mitte millestki kirjutanud! Põhjus lihtsalt selles et pole olnud millestki kirjutanud. On olnud üks tõsine mõõna periood mille üle pole ma teps mitte uhke! indecision Hetkel peaksin olema seal maal kus soovitud kaal käes ning säilitamise peal olema ja nautima mõnusaid fitlapi toite. Aga mis tegin mina? Lasin rihma sajaga lõdvaks, nautisin suve ja oma uut suhet. Tulemus? Suurenenud kaal! 69,7 pealt ülesse ronida 75 kilo peale on ikka tase omaette! 

Kui avastasin et olen 2 kilo jurude võtnud ei võtnud seda väga tõsise miinuse vaid arvasin et saan selle nagunii alla tagasi. Aga vot täitsa pees võtsin hoopis veel juurde! laugh  Kas mul on süüdistada peale iseenast kedagi veel? Noo ei ole ju ikka küll! Loll pea on kere nuhtluseks nagu öeldakse. Fitlapi programm on toimiv, toidud maitsvad jaa sie pead hakkaja olema.

Vot tööl käimine on ka laisaks mind muutnud. Õhtul lihtsalt ei jaksa süüa teha vaid teed midagi ruttu ja kiiret. Olen nüüdseks leidnud endale universaalse retsepti mille järgi hea süüa teha ja selleks on singivõileib! Lihtsalt hea on teha sellest võileiba või tatart singi/tuunikalaga või hoopis pastarooga. Need toiduained nagunii kapis olemas. Lihtne ,kiire ,odav mida veel tahta! Hommikuks on ja jääb mu lemmik retseptiks koorene puder munaga sest see täidab mõnuga kõhtu. Samuti olen avastanud et mulle sobib see variant rohkem kui hilisõhtune söök süüa hommikusöögi juurde. Minul tavaliselt on selleks keefir sest ma pole õhtune sööja. 

Samuti olen nüüd kaks päeva kavas olnud ning hakkasin ka kroomi tablette võtma et ei libastuks magusa osas. Seda ikka meeldib mulle süüa ja tänu mõõna perioodile libastusin ikka selles osas väga. Samuti on mul nüüd ka raua tabletid peal kuna perearsti käik selgitas välja et raua depoo kui ka raua tase madal. Tunne on küll veidi paremaks läinud sest pole enam nii uimane kui varem. 

Kas ma olen püssi põõsasse visanud? Ei ole! Mis halvasti see uuesti ning olen tagasi rajal! Minu meeldivaks üllatuseks eile ostsin endale uue rinnahoidja mille suurus 80B kuigi aastaid olen kandnud 85C! Juhuu!! yes

Olge rõõmsad ja positiivsed! angel



Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse