137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

ÄRATUS!


Jh tõesti olen viimasel ajal või õigemini päris pikalt madalat profiili hoidnud ning mitte millestki kirjutanud! Põhjus lihtsalt selles et pole olnud millestki kirjutanud. On olnud üks tõsine mõõna periood mille üle pole ma teps mitte uhke! indecision Hetkel peaksin olema seal maal kus soovitud kaal käes ning säilitamise peal olema ja nautima mõnusaid fitlapi toite. Aga mis tegin mina? Lasin rihma sajaga lõdvaks, nautisin suve ja oma uut suhet. Tulemus? Suurenenud kaal! 69,7 pealt ülesse ronida 75 kilo peale on ikka tase omaette! 

Kui avastasin et olen 2 kilo jurude võtnud ei võtnud seda väga tõsise miinuse vaid arvasin et saan selle nagunii alla tagasi. Aga vot täitsa pees võtsin hoopis veel juurde! laugh  Kas mul on süüdistada peale iseenast kedagi veel? Noo ei ole ju ikka küll! Loll pea on kere nuhtluseks nagu öeldakse. Fitlapi programm on toimiv, toidud maitsvad jaa sie pead hakkaja olema.

Vot tööl käimine on ka laisaks mind muutnud. Õhtul lihtsalt ei jaksa süüa teha vaid teed midagi ruttu ja kiiret. Olen nüüdseks leidnud endale universaalse retsepti mille järgi hea süüa teha ja selleks on singivõileib! Lihtsalt hea on teha sellest võileiba või tatart singi/tuunikalaga või hoopis pastarooga. Need toiduained nagunii kapis olemas. Lihtne ,kiire ,odav mida veel tahta! Hommikuks on ja jääb mu lemmik retseptiks koorene puder munaga sest see täidab mõnuga kõhtu. Samuti olen avastanud et mulle sobib see variant rohkem kui hilisõhtune söök süüa hommikusöögi juurde. Minul tavaliselt on selleks keefir sest ma pole õhtune sööja. 

Samuti olen nüüd kaks päeva kavas olnud ning hakkasin ka kroomi tablette võtma et ei libastuks magusa osas. Seda ikka meeldib mulle süüa ja tänu mõõna perioodile libastusin ikka selles osas väga. Samuti on mul nüüd ka raua tabletid peal kuna perearsti käik selgitas välja et raua depoo kui ka raua tase madal. Tunne on küll veidi paremaks läinud sest pole enam nii uimane kui varem. 

Kas ma olen püssi põõsasse visanud? Ei ole! Mis halvasti see uuesti ning olen tagasi rajal! Minu meeldivaks üllatuseks eile ostsin endale uue rinnahoidja mille suurus 80B kuigi aastaid olen kandnud 85C! Juhuu!! yes

Olge rõõmsad ja positiivsed! angel

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Jana
34751 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen 25 aastane trullakas emme kes on enda mäletamist mööda koguaeg kimpus olnud kehakaaluga. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on vâga paindlik ja mitmekesine programm!Pole piiranguid ja toidud lihtsad ning enamus asjad kindlasti kodus olemas.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom