Alustuseks

Vaevlesin umbes kuu aega dilemma käes, kas peaks hakkama Fitlap.ee keskkonnas blogi pidama või mitte. Olen lugenud erinevate kasutajate sissekandeid ning vaaginud blogipidamise häid ja halbu külgi. Ühest küljest tundus mõte hea, teiselt poolt aga jäi pisut puudu julgusest ja pealehakkamisest. Tundsin, ja tunnen endiselt, end veidi ebamugavalt kui pean avaldama enda kohta informatsiooni (räägime siinkohal eelkõige kaalunumbritest). Samuti ei olnud ma kindel, kui ladusalt mu Fitlapi projekt käima läheb. Tundus mõttetu suure "hurraaga" alustada, et siis hiljem pooleli jätta. 

Teisest küljest aga meeldib mulle kirjutada. Olen ka varem blogi pidanud, kuid viimasest sissekandest on möödas kõvasti üle aasta. Tunnen, et peaksin rohkem kirjutamisega tegelema, et hoida enda writing flow pidevalt käigus. Ka ülikoolis õpitav eriala on selline, mis nõuab head sõnastusoskust ja õigekirja, millest viimane pole kunagi olnud mu tugevaim külg. Usun, et blogi pidamine võiks olla hea ka minu enda vaimse tervise seisukohalt. Elutempo on kiire ning päevad on väsitavad ja stressirohked. Blogimine annab võimaluse pooleks tunniks maha istuda ning oma puntrasse sattunud mõtted lahti harutada ning päeva jooksul toimunu kriitiliselt üle vaadata. Kokkuvõttes on blogi pidamisel minu jaoks rohkem plusse kui miinuseid.

Millest mina plaanin kirjutama hakata? Ilmselt peamiselt oma igapäevastest tegemistest. Koolist, tööst ja vabast ajast. Ning kuna fitlap.ee on osa minu igapäevast siis ka sellest. Üldiselt loodan, et sellest blogist saab koht, kus mul on võimalus endaga toimuv lahti mõtestada ning panna paika edasised plaanid.

Liitusin fitlapiga suvel, kuid kasutama hakkasin 1. oktoobril. Praeguseks eesmärgiks on langetada kaalu 25kg. Sellest on hetkel kadunud kaks kilogrammi, nagu väidab mu kapriisne ja mitte eriti koostööaldis kaal. Praeguseni pole ma ka eriti rangelt toitumiskavast kinni pidanud, kuid plaanin seda parandada. 

Tõmban siinkohal sissejuhatava postituse otsad kokku ning lõpetan. Loodetavasti leian piisavalt püsivust ja aega, et iganädalaselt siin oma toimetustest ja toitumisest aru anda.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod