140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Stressis veits


Peale ema ära saatmiat enda juurest on kuidagi kõik hakkanud allamäge veerema (väljaarvatud kaal muidugi). Lihtsalt jamade jama, lapsed on juba nädal aega kodus olnud. Algas 4 aastasel 3 päeva kõrget palavikku, siis tekkis köha ja nüüd nina tatitne. Neljapäevast on 2 aastane ka köhas ja tatine ning eile oli mu 3 kuune beebi palavikus (see küll tõenäoliselt vaktsiini teema) ja täna sortsutab ainult kakada ja korralik uni on täiesti tegemata. See siis ilmselt rota vaktsiini värk. No kui on siis kõik jamad peavad ikka korraga olema 🙁 Tõenäoliselt olen veel järgmise nädala ka kodus seinte vahel. Mul on küll toredad lapsed, kuid ma tõesti naudin neid päevi kui saan beebiga kahekesi aega veeta ja jalutada. Terve see nädal on olnud justkui halvatud, kuna väga vähe õue saanud. Lisaks see helinivoo, mida 4 ja 2 aastane suudavad tekitada, et mu tähelepanu pälvida….oeh.. loodan, et see periood saab kiirelt läbi, õnneks mul seni olnud väga terved lapsed ja palju lasteaiast puudunud seni ei ole.

Muud juttu siis ka, no kava jälgimine on nii nagu on, päris näpuga järge ei ole ajanud, kuid enamus toite olen siiski retsepti järgi teinud.

Komapäeval sai mu beebi 3 kuuseks ja selle puhul proovisin ka siis selle taevaliku shokolaadikoogi ära. No lastele see peale ei läinud ja ka mu enda jaoks oli natuke vähe magusust. Ära ta söödud sai, kuid abikaasa arvas, et kui ikka kooki teha siis tee ikka õiget kooki 🙂 Tundub, et see kook on minu menüüst väljas. 

Täna on aga puhta metsas päev olnud. Terve päev otsa kimbutas mingi kummaline isu ma ei tea mille järele. Vot just! MA EI TEA MILLE JÄRELE 🙂 hommikul sõin omletti spinati ja kodujuustuga, ja lõuna ajal läks kava väliselt võileivasöömiseks, ikka ei andnud järele, proovisin teega end petta. Ei aidanud, tegin kama keefiriga. Ikka sama jama, tahaks midagi. Õhtuks mõtlesin välja, et vot liha tahan. Tellisime sel korral siis babybackist omale lihavaliku. Pool valikust sõin ära, ja nüüd ma tunnen küll, et just see oligi mis mul vaja oli. Praegu on täitsa hea olla. Võibolla ühe tee jooks vaid.

No igatahes, rääkige mulle kuidas te elate selliseid päevi üle, kus on selgelt tunne, et keha tahab midagi, aga ei suuda kuidagi ise välja mõelda mida ta tahab, et isu rahuldatud oleks. See katsetamine, et proovin üht ja teist süüa ei ole ju hea variant 🙂

 
iseendale
31100 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen abikaasa, ja ema kolmele imearmsale lapsele.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom