140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kaaluteisipäev


Nonii nonii noniii…

Oligi täna hommikul käes mu kaaluteispäev, võrreldes pühapäevaga muutust ei ole. Ikka püsib 75,5 kg peal. Aga ma olen siiski rahul, sest see on mu väikseim number nüüd peale rasedust. Ütlen siis kohe ära, et sünnitusest möödas 3 kuud. Teadjad räägivad küll, et 9 kuud tuleb kaalu ja 9 kuud läheb 🙂 selle loogika järgi olen igatahes graafikus.

Kui siin nüüd graafikutest rääkida, siis uuendasin oma vahe-eesmärki, soovin mehe sünnipäevaks veel 5,5 kg alla võtta. Graafikujärgi võiksin selle aprilli keskpaigaks saavutada, kuid ise ikka loodan, et märtsi keskpaigaks tuleb ära. Tegin sellise lükke ka, et teavitasin Härrat, et mul on selline plaan, ja äkki ta mõtleb mulle mingi motivatsiooni paketi välja 🙂 Tema motivatsiooniks võiks muidugi olla kergem naine, keda jaksaks ka loopida 😉 No igatahes, kui asi on välja öeldud, siis on minul seda kuidagi kergem saavutada.

Hetke pahupoolest ka. Nimelt on suurem tüdruk haige, kõrges palavikus teist päeva järjest. Lasteaias mingi palaviku viirus lahti. No igatahes, vaene laps pole täna midagi söönud. Lõuna ajal suutsin ta ära rääkida, et jõi selle 100 ml helluse jogusti ära ja nüüd leotasin rosinaid, ehk natuke nokib neid. Pool tundi tagasi andsin palaviku alandajat ka, sest ta vaeseke oli juba nii väsinud sellest palavikust. Eelistan ikka lasta palavikul võidelda haigusega ja kohe ei torma alandajat andma. Ise muidugi olen mures, ja tänu sellele on täna peale lõunasööki mu kõhtu tee leidnud ka paar shokolaadisaia. Tegelikult oli viga selles, et sõin lõunat, milleks oli täna kana-kikerherne roog, liiga vara. No igatahes mingi 2-3 vahel oli selline energiapuudus, et ma tundsin, et pean kohe midagi saama, muidu ei jaksa püsti enam seista. Loomulikult oleksin võinud vähemalt veidi tervislikuma valiku teha, kuid mis teha, täna läks nii.

Emast ka siis veidi. Olen talle nüüd 2 päeva helistanud ja uurinud, mis seis on. Ja minu suureks üllatuseks ta ongi nüüd kahel päeval järjest lõuna aeg jalutamas käinud. Milline progress 🙂 Ja oli süüa ka teinud retsepti järgi mis andsin, et siis kaheks lõunaks kartuli-porru tampi. Isegi isa oli söönud. Ja tema kaal, on ka ikka langust näidanud. Pöidlad pihku, et tal ka motivatsiooni jätkuks edasi.

Ja järgmise kuu Endomondo 5 km väljakutse on siin. Kes soovib võib vabalt liituda. Ise kahjuks ei ole erinevatel põhjustel küll väga eeskujulik olnud, aga teen mis suudan ja saan oma pere kõrvalt.

http://www.endomondo.com/challenges/31746384
iseendale
31120 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen abikaasa, ja ema kolmele imearmsale lapsele.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom