140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

haigus murdis


Nii, kaaluteisipäeva lasin sujuvalt üle. Ei ole mingisugust tahtmistki sinna kaalu peale minna. Ka kõige vapramadki võivad vahel murduda ja nii minuga juhtuski. Eelmine nädal tõi laps pisiku koju, jäi tema, seepeale õde ja nüüd on minu kord kannatada jooksvat nina ja kohutavat köha. Olen päevad läbi teed joonud, isu eriti ei ole. Ja muidugi küüslauku tarbinud. Enesetunne nõrk, silmad valutavad.

Ja nii nii nii ilusad ilmad on õues nüüd paar päeva olnud. Ega ma ka kehvem olla ei saa, ja pakkisin oma kolm juntsut sisse ja vedasin end enesetundest hoolimata siiski õue. Teate kui hea tunne see ikka oli. Päike paistis pimestavalt, temperatuur oli -3, just selline paras karge õhk. Abikaasa vaatas ka, et ma ikka nii hädine, ja otsustas küsida äialt, kas saab suuremad tema juurde viia mõneks päevaks, et ma taastuda saaks, beebi mõistagi jääb minuga. Ja nii, ma nüüd siin üksi beebiga olengi, naudin teed, beebi magab juba 4,5 tundi. Tal ka unevõlg tekkinud peale seda nädalast `kõik lapsed kodus` tralli. Peale õues käimist kusjuures enesetunne märksa parem. Homme kui ilm laseb lähen kindlasti pikemale tiirule. Seda enam, et panin omale suusapüksid jalga ja nende lukk ei lähe veel kinni (5 kg on veel raseduseelse kaaluni minna ka) ja ometigi tahan, et ma selle luku kinni saaks. Igatahes olen positiivselt meelestatud igal juhul ja homme kavatsen ka lõpuks selle trennivideo ette võtta, kui keegi ei sega. Mulle nimelt ei meeldi kodus teiste ees võimelda.

Kava ma muidugi hetkel saja protsendiliselt jälginud ei ole ja ega ma mingit tulemust hetkel nädalaga ei looda näha ka, kui just see suur tee joomine üllatust ei valmista kaalule astudes. Aga kaalumise teen siis sel korral järgmise nädala teisipäeval. Loodetavasti olen selleks ajaks taas terve. Sest minul on küll haigena motivatsiooni kõrgel hoida üsna raske. Aga annan endast parima. Homme igatahes kavatssen puhata närve ja päeva rahulikult võtta, ei kiirusta koduste toimetustega ega plaani midagi erilist. Võibolla teen midagi mis on minu hingele, nokitsen veits pooleli olevaid projekte või midagi. Eks näis…

Kirjutamiseni
iseendale
31103 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen abikaasa, ja ema kolmele imearmsale lapsele.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom