140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

14.02 kommisöömisluba


Ilus päiksepaisteline päev. Hommikul uneledes tita kaisus teki all, tundsin, et mis asi see mul sahiseb teki peal. Ja oh üllatus üllatus, mulle on antud kommisöömisluba 🙂 Armas abikaasa oli ostnud mulle kommikarbi nimega "Kõige Kallimale". Just paar päeva tagasi arutasime, et me kumbki ei hooli sellest sõbrapäevast eriti ja mingeid special asju ei plaani. No jah, muidugi oli tore see karbike saada, kuid nagu mul vähe oleks neid kiusatusi nina all 😀 Lahti ma seda karpi muidugi veel teinud ei ole, kuid pean tunnistama, et näpud õudsalt sügelevad küll 😀

Ja APPI, ma avastasin, et minu plaan 5 km alla võtta märtsi keskpaigaks, hakkab luhta minema. Kaks nädalat olen nii vaikselt suutnud ära mökudada, et kaal pole kuhugi liikunud, ei üles ega alla. (selle ülesliikumise koha pealt pean muidugi tänulik olema)

No igathes, ma ei tea mis ma tegema pean, kavas ma loomulikult 100% pole olnud. Pigem nii, et hommik, lõuna kava järgi ja õhtul mingi mugavdus mõnest retseptist kui pere ka sööb. Tuleb välja, et ilmselgelt see asi ei tööta mul niimoodi. Ma vist pean ka tõesti karbimajandust hakkama tegema. Et kogu toit mis ette nähtud ikka söödud saaks.

Õnneks on lapsed nüüd terved ja taas enamus ajast hoius, ainult beebi kodus koguaeg. Olen saanud isegi mõned pikemad vankritiirud taas teha. Ilm hakkab ka juba ilusamaks minema ja õues on nii mõnus.

Olen nüüd pildistanud ka oma toite. Tahtsin siia pilte ka panna, no mina ei saa hakkama, pilt venib nii välja ja ei mina oska telefonis seda väiksemakas lõigata.

Eile sõin siis Omletti kodujuustu ja spinatiga, lõunaks oli keefiri banaani smuuti, õhtusöök oli kanakintuliha nuudlitega (kavaväline) ja hiljem sõin veel ühe õuna. Täna sõin samuti omletti, ja lõunat polegi veel söönud. Kohe kui siin lõpetan, vaatan mis teen, tõenäolislet midagi kerget ja püüan ka õhtuks tervele perele ikka midagi kava järgi kokku meisterdada.

Pean nüüd need 4-5 nädalat ära pingutada, tahan ikka seda -5 kilo kätte saada. Aga millegipärast endal hakkab usk kaduma.. Vaja kuskilt motivatsioon üles leida..

 

 
iseendale
31117 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen abikaasa, ja ema kolmele imearmsale lapsele.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom