120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Trennikõlbmatu :(


Minu trenniga seotud õppetund on siis see, et olen haige inimene 🙂 
Kirjutasin juba, et pärast reedest trenni jõusaalis hakkas alaselg jälle tunda andma. Nüüd on valu iga päevaga süvenenud, mistõttu olen pidanud oma seljaprobleemiga aktiivselt tegelema hakkama. 

Punkt number üks selles listis on perearsti vahetus. Minu senine väga särav pärl ei ole, mistõttu pole ta aastate jooksul pidanud vajalikuks mind seljauuringutele saata ning nüüd on lootust, et saan lõpuks arsti, kellele tegelikult ka korda läheb, mis tema patsiendiga toimub. 

Ametlikku diagnoosi mul seetõttu pole, kuid kiropraktiku sõnul vaevab mind diski nihe, mis tähendab, et lülisamba vahel olev disk on oma paigast nihkunud ja seetõttu põhjustab närvivalu. Selle vastu on hästi aidanud nn paika raksutamine, aga kuna see on ajutine lahendus, siis nüüd mul on ikkagi vaja ära teha magnetuuringud, et tuvastada, kas probleem on ainult selles ühes kohas või kuskil lülisambas veel. 

Tõenäoliselt on mu jõusaalis välja tulnud probleemid ka selja põhjustatud – mu kehaasend on ühele poole viltu, mistõttu ühe kehapoole lihased on oluliselt nõrgemad kui teise kehapoole omad. Jõusaali eesmärk oligi tegelikult selle ja seljaprobleemidega tegeleda, et seljalihaseid tugevdada, aga nüüd leppisime treeneriga kokku, et teeme pausi, kuniks diagnoos on paigas ja täpselt teada, millised harjutused mulle vajalikud on. 

Kiropraktiku juurde ma uuel nädalal kahjuks ei saa, kuna teda pole tööl, seetõttu käisin täna oma pikaaegse massööri juures, et natukenegi valule leevendust saada. Tema muidugi avastas lisaks veel pingeid nii vaagnapiirkonnas, abaluu juures kui kaelas, mis tähendab, et olen end vahepeal jälle unarusse jätnud – mõni aeg tagasi olid lihased veel väga heas seisus. 

Ehk siis viimastel päevadel olen mitmelt poolt saanud soovituse igasuguse treeninguga paus teha, et end mitte rohkem teadmatusest lõhkuda. 
Kurb on, mulle väga meeldib trennis käia. 

Rõõmustan end hetkel siis sellega, et kaal on hakanud jälle ilusasti langema. Ikka väga ilusasti. Paar kilo veel ja kerib esimese numbri ühe võrra väiksemaks 🙂 
A.
13838 lugemist / 1 fänn
Minust

Kolmekümneselt otsustasin võtta oma elu jälle enda kätte - ma tahan, et minu füüsiline võimekus poleks enam kunagi takistuseks minu unistuste täitumisel.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva