120349 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Restart 1-2-3!


Ahoi!

See on minu teine tulemine Fitlapi 🙂 Sügisel sain siinse toitumise ja trenniga kaalu (ja seda mul on!) kenasti liikuma, aga tänu terviseprobleemidele pidin trenniga, mis oma lühiduses ja intensiivsuses mulle väga meeldis ja sobis, hüvasti jätma.

Nimelt selgus mu pikaajaliste alaseljavalude põhjus – ebakõla neljanda ja viienda selgroolülivahel, mis kipuvad paigast nihkuma ja kus abiks on ainult kiropraktik ja nende nn paika väänamine. Intensiivse trenniga liikusid lülid kiirelt jälle paigast ja olin pidevalt rivist väljas.

Tasapisi võttis see ka motivatsiooni toitumisega jätkata. Olin mõneks ajaks rahul, et vahepeal kaotatud kaal tagasi ei tulnud, kuniks nüüd tekitasid kaks järjestikust antibiootikumikuuri minus meeletu söögiisu, mis lõppesid 1,5 lisakiloga.

Täna pärast pikka reisi taas kodus olles oli minu jaoks siis Fitlapi-restart 🙂 Mõte oli valmis juba nädala jagu varem ja kuid teises keskkonnas toiduainete erinevuse tõttu alustada raske. Õnneks on varasemast mul lemmikretseptid juba tekkinud ning eile vastu ööd Eestisse jõudes ei olnud enam vabandust, et ei teaks, mida poeriiulilt enne sulgemist kiirelt haarata – hommikusöök "müsli jogurtiga" oli ka varem mu suur lemmik.

Tänase esimese päeva muutis keeruliseks, et pärast esimest ööd kodus olin terve päeva jälle ratastel ja süüa polnud võimalik ise teha. Nii ma tormasin telefon näpus mööda Maksimarketit ja olin sunnitud kaks järgmist toidukorda täitma Profeeli jogurti, puuviljade ja pähklitega. Aga sõin nad ära (Profeeli kohupiim mulle kohe üldse ei maitse, aga keegi FB foorumis mainis, et jogurtid on palju paremad. Tänud vihje eest, oli täitsa okei tõesti) ja rajalt kõrvale ei kaldunud.

Hilisõhtuseks viimaseks söögiks valisin piima ja lubasin selle arvelt omale ühe suure cappucino, sest kuna sõidan mitu korda nädalas vastu ööd Tallinnast koju, on kohv üks asi, mis mind nendel sõitudel saadab. Lisaks liiter vett( vee joomine on minu eriti nõrk koht) ja saigi päev ilma apsakateta kirja.

Naljakas on see, et ehkki ma armastan väga magusat ja köögikapp on praegugi laste komme täis, pole mul nende järele mingit isu. Minuga ongi nii, et kui vaim on valmis, pole keeruline enam ahvatlustele vastu panna, mis muidugi ei tähenda, et ma üldse ei libastuks. Blogimisest loodangi vaikselt seda, et oma mõtteid avalikult jagades on see üks lisaaegument, miks joonel püsida – mulle ei meeldi tunnistada, et ma ei saa hakkama. Eriti veel avalikult.
A.
13841 lugemist / 1 fänn
Minust

Kolmekümneselt otsustasin võtta oma elu jälle enda kätte - ma tahan, et minu füüsiline võimekus poleks enam kunagi takistuseks minu unistuste täitumisel.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva