120347 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Nädal jälle märkamatult möödas


Kajastan selle kaaluteema siis kohe ära – ei ole langenud vahepeal, pigem püsib sama. Panen selle eelmisel nädalal alanud stabiilsete treeningute arvele, väga ei muretse ja annan kehale kohanemisaega. Enesetunne on sellele vaatamata super. 

Täna jääb mul trenn ära, kuna pärast reedest maratoni on mu alaseljavalu jälle platsis ja treeneriga koos otustasime, et anname natukene puhkust. 

Nädalavahetusel sain kirja ka ühe patupäeva, mil ajagraafik läks nii sassi, et kuidagi ei saanud joones olla. Hommikusöök tavapärasel ajal, siis pidin ühe sõidu linnast välja tegema, mistõttu lõunaks sõin valgubatoone ja mehega möödarääkimise tõttu sai see söök, mida ma õhtuks planeerisin, valmis juba kella neljast, mis tähendab, et õhtul oli mul kõht pöördumatult tühi. Ehk tegin pattu ja sõin hilisõhtuse toidu topeltportsu, kuigi trennipäev ei olnud. No ja kuna juba sassi läks, siis lubasin omale õhtul ühe klaasi ingverilimonaadi ka. Väga mõnus oli juua korra midagi, millel on maitse ja nüüd on isu jälle kadunud. Ingver mulle muidu ei meeldi, aga ginger ale on üle kõige! 

Kuna ma pidin täna ja homme jälle sõidus olema, tegin eile ühe suurema kokkamispäeva, et oleks toidud kaasa võtta ning sügavkülmas väike varu ka. Nüüd plaan muutus ja jään täna ikkagi koju, aga kuidagi vabastav on see tunne, et õhtul ei pea süüa tegema hakkama. Nagu ma eelmine kord kirjutasin, on sellest mul kergelt üle visanud… 

 

Tänahommikune hommikusöök oli müsli jogurtiga. Kohupiima asendasin Profeeli karamellimaitselise jogurtiga ja banaani asemel läksid peale maasikad. 
Mingil ajal sõin seda jogurtit väga palju, mistõttu tekkis kerge vastumeelsus, aga nüüd Profeeliga on asjal hoopis teine mekk ja läheb jälle. 
Mul on kuidagi nii välja kukkunud, et kui mingid retseptid meeldivad, siis teen neid tihti, kuniks saab pöördumatult kõrini. Nii on läinud ilmselt Fitlapi kartulisalatiga, mida ma enam suu sisse ka ei suuda võtta. Aga õnneks leidsin võimaluse singi-oasalatist hoopis maitsvam kartulisalat teha ning probleem sai lahendatud. 

Selle nädalaga on nii, et kuna meil tulevad laupäeva õhtul külalised, siis olen ette arvestanud, et teen siis oma kolme nädala nö päev esimese patuõhtu. Kui jõuan, panen lauale mõne snäki Fitlapi kavast ka, aga hulluks end ei stressa, kui sellest midagi välja ei tule. 
A.
13835 lugemist / 1 fänn
Minust

Kolmekümneselt otsustasin võtta oma elu jälle enda kätte - ma tahan, et minu füüsiline võimekus poleks enam kunagi takistuseks minu unistuste täitumisel.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva