120346 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Magus elu mitu päeva järjest


Võin omale nüüd vist pai teha, kuna kolm päeva on läinud ilma igasuguste kõrvalekalleteta. Raske pole üldse olnud.

Kui me varem sõime Fitlapi järgi terve perega, siis seekord olid mehel omad isud, mis tähendab, et mina vaaritan õhtuti süüa ja tema toitub mitmendat päeva oma frikadellisupist. Lapsed on seni eelistanud minu toite, aga suur poiss sööb nii palju, et kui olen teinud oma portsust viiekordse koguse ( arvestusega üks õhtuks ja üks järgmise päeva lõunaks), sööb tema sellest kolm korraga ära. Kasvav organism, mis sa teed…

Kuna viimastel päevadel on FB grupis jagatud nii palju koogipilte, ajasin end täna poodi ja ostsin selle uue popi magusaraamatu ära. Autos enne toidupoodi minekut kohe sirvisin, et mis retseptiks toorained tuua.

Tõttöelda ma pole nende Fitlapi kookidega siiani sõber olnud. Ükski pole välja tulnud nii, et asendaks maitselt harjumuspärast kooki ja olen seetõttu magusast üldse loobunud, sest kui õiget ei saa, siis poolikut lahendust ka ei taha.

Igatahes valisin tänaseks tegemiseks porgandikoogi mõttega hilise õhtusöögi arvelt katsetada, kas see mulle maitseb või lendab kohe prügikasti. Retseptis pakutud kahte plaaditäit tainast mul sellest välja ei tulnud, tegin ühe, ja kui see juba ahjus oli, avastasin, et küpsetuspulbri unustasin üldse ära.

Valmis kook oli kole nagu öö 🙂 Pettusin kergelt, aga kuna küpsetuspulber jäi ära, siis põhi ei kerkinud ja olin üpris kindel, et tulemus on suhteliselt nätske. Kohupiimakogusest mulle kõigile neljale kihile ei jätkunud, tagant järele tarkusena oleks võinud selle mulliveega kergelt õhulisemaks vahustada. Kappi imbuma ma ei saanud seda ka soovitatud neljaks tunniks jätta, söögiaeg oleks liiga hiliseks lükkunud.

Nii ma oma tüki välja mõõtsin, hambad sisse lõin ja olin väga positiivselt üllatunud – mahlane, parasjagu magus ja mõnusalt porgandine kook. Teen kindlasti veel, järgmine kord juba targem olles. Laps ka kiitis ja homse plaani tegin ka nii ümber, et hommikut alustan jälle koogiga. 

Kaalust ma rääkima ei hakka, kolm päeva on ikkagi kolm päeva. Liigub õiges suunas, aga tibusid loetakse kevadel, eks 🙂
A.
13834 lugemist / 1 fänn
Minust

Kolmekümneselt otsustasin võtta oma elu jälle enda kätte - ma tahan, et minu füüsiline võimekus poleks enam kunagi takistuseks minu unistuste täitumisel.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva