Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Jõulu eri ehk talveretseptid suvehommikul

Kunagi väga väga ammu aega  tagasi, kui ma Fitlapist veel kuulnudki polnud, liitusin Erik Orgu toitumiskava keskkonnaga. Tagant järele tarkusena võin öelda, et ainukene hea asi, mis mulle sealt mälestusena on jäänud, on üks retsept, mis koosnes praetud õuntest, kohupiimast ja millestki veel. Sõin seda tol ajal peaaegu igal hommikul, nii hea oli! 
No ja neid praeõunu olen ma nüüd Fitlapis NIII kaua taga igatsenud, kuniks alles mõni päev tagasi avastasin retsepti Jõulu eri – vokitud õunad kaneeli ja vahukoorega
See on väga-väga ligilähedane Orgu kunagisele retseptile ja te ei kujuta ette, kuidas ma rõõmust lakke hüppasin, kui sain aru, et saan oma kauaigatsetud õunu kohupiimaga uuesti süüa. 
Läks muidugi aega, kui reaalselt tegudeni jõudsin – ühel päeval unustasin vahukoore osta, teisel polnud rosinaid jne. Kuniks tänase hommikuni, mil kõik asjad jooksid iseenesest paika – komponendid olemas, mingil seletamatul põhjusel läks uni tund varem hommikul ära ning mul oli piisavalt aega, et see asi ette võtta. 
Oi, ma olen ahvivaimustuses! See on täpselt nii hea, kui ma ette kujutasin ja natukene parem ka, sest eelmises retseptis polnud kohupiima juures vahukoort, mis selle nii mõnusalt kreemiseks muudab. See on vist mu viimase aja kõige aeglasemalt söödud hommikusöök (tavaliselt viskan asjad valmis ja haaran karbiga tööle kaasa, kiire on), kuna pidin lihtsalt iga suutäit nautima. Ja salamisi olin õnnelik, et lapsed alles magasid ja minul oli mu rahuliku tempo hommikusöök koos vähese kohvi ja uudiste lugemisega. 

Ühesõnaga, kui Sina armastad magusat sama palju kui mina, siis proovi kindlasti järele. Mis siis, et ei ole talv (ehkki sügise hõngu on viimastel päevadel juba õhus tunda) ja need jõulunimelised retseptid jäävad ehk samamoodi kahe silma vahele kui mul. 

Muus osas on mul söögiga kahetine suhe. Olen kenasti kavas, aga tempo on selline, et lõunasöök läheb tihti poevaliku arvelt, ehkki parema meelega sööksin korralikku sooja toitu. Pole lihtsalt aega eelmisel õhtul või hommikul seda kaasa teha. Eile õhtul õnneks avastasin sügavkülmast karbi pasta Bolognese'i, suur oli mu rõõm, et ei pidanud jälle tunnikest pliidi taga veetma. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse