120349 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Viies päev – rütm


Täna hommikuks olen välja puhanud, kuid õhtupooliku tabab ikkagi tappev väsimus. Olen siis nüüd haige või on see kohanemine??? Mitte ei mõista. Vähemalt paistab päike ja õhus on lootust peatsele kevadele. Linnud isegi laulavad sekka. Loodusel on oma rütm, seda on hea märgata. 

Toiduga saan kuidagi hakkama. Hommikul keeran kokku kiire mango lemmiku. Hmm… tuleb meelde, et mango varud hakkavad lõppema. Praegu on päris häid mangosid saadaval näiteks Säästumarketis. Peab laskma neil muiduagi veidi seista – sestap vaja neid justnimelt varuda. 

Lõunaks kodujuustu "supp" apelsiniga. Ma ei ole kunagi nii veidraid kooslusi katsetanud. See on põnev. Maitses ja täitis kõhtu. Aga oli selgelt veider.

Õhtusöögi söömise ajaks olin niiiii väsinud, et lihtsalt ei jaksanud valmistada seda, mida olin kavandanud ja läksin kergemat vastupanu teed ahju juustu ja pomeloga.

Hiliseks eineks singi ja meloni rullid rukolaga. Need maitsesid umbes nii nagu eeldasin. Hea, proovin kunagi jälle. Midagi sellist võiks isegi külalistele vahel pakkuda. Rukola teeb asja eriti pikantseks.

Ma võitlen endaga, kas täna teha kah üks trenn või mitte. Võib-olla ikkagi peaks. Ratas. Omas rütmis. Tasapisi.

Ma arvan, et see õige toitumise ja iseendaga hakkama saamise lugu käib igal ühel ka omas rütmis. Mõnel näiteks jo-jo rütmis 🙂 Aga eks ole rütm seegi. Meil on igal ühel oma lugu. Ja kuigi on olemas välja töötatud süsteemid, oleme ikkagi individuaalsed. Seda ei tohi unustada. Rütmi saamine on oluline. Mida vähem valelööke, seda suurem on professionaalsus… samas valed rütmid tulevad ka proffidel.

Lugesin just läbi väidetava Bill Gates'i lemmikraamatu "The Rosie project" Graeme Simsion. Peategelane on selline veidi autistlike kalduvustega teadlane, kelle elurütm on kõrvalt vaadates kuidagi ääretult ihaldusväärne. Igal teisipäeval õhtusöögiks homaar…  Nojaaah, raamatu jooksul kohtub ta oma tulevase naisega, kellel distsipliini on oluliselt vähem. Kummalisel kombel suudavad nad ühildada oma niivõrd erinevad rütmid. Hea raamat, soovitan.

Hea küll, saan endast võitu ja ronin ikkagi ratta selga.
Teele
6258 lugemist / 3 fänni
Minust

Emotsionaalne õgija, kes on teadvustanud oma suutmatust omal jõul söömishaigusest võitu saada. Stardipauk 92 pealt.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva