120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Teine päev – harjumine


Hommikul selgus, et mul ei olnud ikkagi kõike vajalikku olemas, et teha korralik Fitlap hommikusöök. Sõin heeringat ja leiba, see oli parim, mida suutsin leida.

Mul on muna suhtes toidutalumatus, seega on programmi järgmine veidi keerukam, pean leidma retsepte, mis on ilma munata.

Ka lõuna ajaks ei osanud ma veel õiget toidukompotti kokku panna, sest ei olnud kodus ja seega läksin poodi kuhjasin korvi täis kõike, mida mäletasin, et võib süüa. Vabavara puhul kurvastan, et seal brokoli puudub – see on ainus kapsaliik mida armastan, aga tema kalorsus 100 g kohta on 33…  kurb. Teiste kapsastega on kõht pärast nagu õhupall… see ei ole meeldiv tunne.

Lõuna ajal läks loogiliselt võttes kõht muidugi tühjaks, närisin siis vabavara kurki. See vist ei käi küll reeglite alla? Kas tohib vahepeal vabavarasid näksida? Noh, alguses läheb mõni vasikas ikka aia taha.
Kell neli siis lõpuks jõudsin Fitlap lõuna omale sisse ajada. Teine pool kommenteeris, et on ka täitsa söödav kraam. Võib vist pidada õnnestumiseks. Kõht on ka meeldivalt täis. Kuigi korra käis läbi see tunne, et tore oleks ju midagi magusat ka peale süüa…  veresuhkur sunnik teeb oma trikke. Ei andnud alla. Nüüdseks on juba magusaisu kadunud. Seda, et see peagi möödub tuleb endale ütelda.

Mulle ei meeldi väga palju vaaritada ja süüa teha. Laiskus on ilmselt kõige õigem iseloomustus selle olukorra kohta. Homseks tuleb programm välja mõelda. Olin positiivselt üllatunud, kui sain aru, et saan peaaegu kõiki aineid retseptides ümber muuta! Hea süsteem. Olen ka teistsuguseid toitumisega seotud keskkondi kohanud, aga praegu pean küll tõdema, et see keskkond siin on hästi läbimõeldud. 

Täna lähen trenni mõttes järvele lumelabürinti kujndama. See on mõnus võhmale võttev tegevus. Meie lastele meeldib labürindis uisutada, neil on omad mängud seal. Praegu on lund meeldivalt vähe ja lükkamine ei nõua suurt pingutust. Teen sellist lumelabürinti järvele nüüdseks juba neljandat aastat. Igal talvel ootame pikisilmi, millal järv korralikult kinni kaanetab.

Antagu jõudu liikuda edasi homsesse.

 
Teele
6257 lugemist / 3 fänni
Minust

Emotsionaalne õgija, kes on teadvustanud oma suutmatust omal jõul söömishaigusest võitu saada. Stardipauk 92 pealt.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva