120349 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Neljas päev – väsimus


Eilsest õhtust saadik tohutu väsimus. Hommik ei  ole õhtust targem. Kas seda teeb dieet? Harjumine uue olukorraga. Eilne päev oli füüsiliselt ja vaimselt väga suure pingutusega ja intensiivne. Ehk läheb tasapisi ka see toitumisega joonel püsimine kergemaks.

Kookose-mango smuuti, mida ma eile õhtul tegin oli küll super! Uskumatult maitsev! Poleks uskunud. Hakkan vaikselt aru saama, miks Fitlap kasutajatele nii väga meeldib. Ongi maitsvad toidud! Mitme dieedi puhul, mida olen varem rakendanud olen näiteks väga kurvastanud, et ei saa süüa mangot. Ma lihtsalt armastan mangot. Mnjaaah … emotsioonid ja söömine. 

Positiivse asjaoluna avastasin, et olen oma kahanemist alustanud koos kuuga. Tore kui saab kellegagi võidu teha…

Lõunaks ja õhtuks katsetatud ahju juust pomeloga oli küll väga meeldiv, aga ilmselt peaksin vabavara rohkem tarbima, õigemini vähemalt nõutud ja õiges koguses. Praegu on ikkagi selline tühi tunne… tahaks nagu midagi asisemat… hmm. Samas tean kogemusest, et seda laadi tühjust vaid juurikat järades ei täida.

Tuleb vastupidada see Sõbrapäev koos ümbritsevate kommidega iga nurga peal. Olen juba 4 korda pakutud kommidest ära öelnud. See ei olnud raske. Aga praegu on psühholoogiliselt asi alles lihtne, sest kõik on uus ja motivatsioon on kõrge. Huvitav, mis on seis aasta pärast??? 

Tööpäeva lõpus tahtis ikkagi jätkuvalt väsimus maha võtta. Meenub miskipärast see pilt siit Fitlapi lehe pealt … kus räägitakse heast unest 😉 See on tagatud. Täielikult.

Mis siin ikka kurta, öösel on kah hea uni. Samas kui see hea uni saabub juba kell 18, olen veidi hädas.
Katsetasin täna esmakordselt toodet nimega "Belief" – see on ilma ühegi kalorita selline vesi, kuhu on koffeiini kohvitassi jagu sisse pandud. Ma ei armasta nimelt kohvi juua ja tahtsin midagi ägedamat ärkvel püsimiseks ja autoroolis virgena olemiseks kui tee. Töötas, tõesti töötas.

Fitlapi treeningprogrammi ei ole jõudnud veel sisse elada. Tegin selmet mõned uisutiirud tähistaeva all järve jääl. Jää mürises, oigas, vahepeal praksus. Põnev tegelane.
 
Teele
6259 lugemist / 3 fänni
Minust

Emotsionaalne õgija, kes on teadvustanud oma suutmatust omal jõul söömishaigusest võitu saada. Stardipauk 92 pealt.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva