90987 kasutajat 427 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kuues päev – miinus
16.02.2017

Mul on hea meel, et olen viis päeva suutnud rea peal püsida ja ka siia ridu kirjutada.

Kaalu peal selgus, et 1,6 kilo olid jalga lasknud. Eks algul on kaalukaotus kiirem, aga ikkagi on hea teada, et asjad liiguvad õiges suunas.

Täna olen lõpuks ometi väsimusest kah prii. Töö juures selgus, et ma polegi ainus, kes viimastel päevadel on väsimusega võidelnud. Kas see on siis nüüd kevadväsimus, mis kõigile on korraga kallale tulnud või mingit sorti viirus, mille sümptomid segased. Ei tea mitte. Loodan, et see on nüüd ajalugu.

Keegi oli täna minu kodujuustu külmkapist pihta pannud!!! Minu kodujuustu-apelsini külmsupp jäi söömata. Leiutsain siis kiiresti midagi uut. Pidin ära sööma juba ammu kapis istunud Feta juustu. See sobis ka apelsiniga päris edukalt, ja tegelikult isegi need india pähklid ei olnud mitte ebameeldivad lisandid. Seda võib isegi teinekord veel teha. Ilmselt peabki, sest Feta juustu pakk on nüüd ju poolik ja keegi teine seda ei söö.

Kahtlustan, et täna käis vähemalt 4 korda see mõte peast läbi, et sööks midagi keelatut. Poes tekib see hõlpsasti – vaid üks vales suunas pilk ja juba mõte kohal. Teine variant on liikumine poe suunas, see on ka ohtlik, sest siis tuleb ka see mõte,  et sealt saaks midagi hamba alla pista. Hetkel püsin ikka veel "kainena". Praegu on "ei" ütlemine suhteliselt lihtne. Kardan olukordi, kus elu läheb taustal keeruliseks ja see amps muutub liiga ihaldusväärseks lohutajaks. See aeg tuleb, tean. Ja siis olen võimetu. Loodan süsteemi toel püsti jääda. 

Aga täna on ikkagi miinus ja seda tasub tähistada. Mina tähistasin õhtuse maasikakokteiliga. Seda oli ainult liiiiiga palju. Kas ikka peab kogu koguse ära sööma? Isegi kui kõht saab juba varem täis? 

Mulle meeldib, kuidas ilma plussid ja miinused meie jäävälja korras hoiavad. Kohad, kust olen lume ära ajanud sulatatakse päeval kenasti üles ja õhtul uuesti siledaks jääks – mitte just päris ideaalseks jääks, kuid seos liuvälja jäämasinaga on täiesti olemas. Nagu arvata, sai ka täna trenni nimel uisutiirud tehtud. Üks miinus siiski – tähed olid taevast puudu…Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.