Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Valimispäeva mõtted

Teen lühidalt ja lakooniliselt.

1. Valimas käidud. Paberile, oma pastakaga ja otse.

2. Eesti uus tüvifilm eile õhtul ära vaadatud. Esmamulje isegi tubli keskmine, ent aja möödudes on mõju süveneb. Film on hinge kinni jäänud. Hea!

3. Lugesin täna kellegi kaasfitlappija blogi ja olin juba pöidlaga tunnustamas (noh, ikka see veini-teema), kui jõudsin kohani, kus šokolaadikarva tütremees "nunnuks" kuulutati ja põnevil samakarvalisi lapselapsi oodati. Bah! Meel langes kohe ära. No olen jah rassist – ma tõesti ei leia, et eesti rahva verd ja genoomi niimoodi "parandada" tuleks. Seda nii laialt levinud Eesti/valge naise lumma tõmmu suhtes on aina masendavam vaadata… Sellepeale võtsin viina. Valget. 😛

4. Toidust ka. Seekordne pilt üsna heast võimalusest palju korraga sisse vohmida ilma, et suuri tagasilööke kartma peaks – oa-singisalat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polnud varem õuna ja soolaseid asju niimoodi kokku pannud, aga tulemus oli maitsev. Kastmeosiseid (hapukoor, majonees) sai siiski minu meleest liiga vähe. Aga ajas asja ära.

Üldiselt aga on mind kätte saamas motivatsioonilangus. Sirvin neid retsepte ja  – midagi eriti nagu teha ei julge. See tatra-oa-mingi vegan asi ikka hirmutas veidi ära, ja see psühholoogiline konks hakkab ka järele jõudma – kuivõrd tead, et toidud on madala kalorsusega, siis jääb ikka hinge tunne, et kõht ikka "päris täis" ei saanud. Ikka on selline pidev enese pidurdamine. Kaalunumber, tõsi, püsib meeldivas punktis 59-60 vahel. Seda enam, et sel nädalal pole tõesti ühtki korda mingit trenni teinud. Suurim pingutus vaheaja jooksul on olnud okste tassimine ja tükeldamine õues. Igaks juhuks pilt ka – oksad polnud päris "hagu", vaid ikka tiba suuremad.

Vaat sedasi.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod