Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Ülejalavalss

Tookordne šampusepidu ei tekitanudki pöördumatuid kahjusid – järgmise hommiku 60,5 kg oli ülejärgmiseks jälle 60,2. Tunnen, et hakkan asju lõdvemalt võtma. Neljapäevane trenn jäi ära, sest pidin kassid süstima viima. Järgmisel nädalal on ihutreener ära, mis tähendab, et teisipäeval tuleks mul võõrasse trenni minna. Ma küll regasin end sinna, aga… See päev pole veel käes. Ja järgmisel neljapäeval olen ma jälle ise sõidus. Praegu on idee kasutada neil päevil neid 15-minutilisi Fitlapi treeningprogramme (kunagi juba varem tegin mingi perioodi, aga jäi soiku, kui haigeks jäin. Muide, sel aastal sama seis – alustasin uuel aastal suure hooga, ent siis veebruari algul jäin sirakile ja seni pole päriselt endist rütmi taastada suutnud). Aga pole enda tahtejõus ka liiga kindel. Näis.

Toidust. 

Nüüd – alustame sellest, et _mina_ teen toidupilte?? No andke andeks! Aga näe, siin need on.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odrajahuga pannkook singi ja juustuga.

Sai vist liiga vähe odrajahu ja see ei paisu üldse. Aga lõppkokkuvõttes kõhu täitis ära. Maitseelamust ei pakkunud.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tänahommikune võileib singi ja juustuga (arusaadavalt tuleb teatud toiduained järjest ära süüa).

Kui Fitlapi toitumiskavas midagi uut proovida, tekib sinna see "meeldis-ei meeldinud" märk. Tean, et see ajaks asja liig keeruliseks, aga minu meelest võiks seal olla ka kolmas, "meh" märk. 😛 Püüdsin teha kõike enam-vähem kaalu järgi, kogu see kogus tundus päris kopsakas, imestasin, et pean terve paprika ära sööma, kõik oli nagu täitsa okei ja mahlane, aga…. samas, kuna võid ei olnud leivale ette nähtud, tundus see kõik ikkagi kuidagi – kuiv. Ja maitsed ei segunenud, vaid hamba all vaheldusid paprikas, sink, kurk, veidi aimus juustu ja (kuiv) leib. Ehk jätsin kurgi-paprika tükid lihtsalt liiga suureks. Ja muidugi seda kõike ei saa sõrmede vahelt süüa, nagu eluaeg olen võileibu söönud – neid kahte sõin ikka noa ja kahvliga. Peenelt. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

Tänane õhtusöök – täisteramakaronid hakklihaga.

Imestamisekohad: 1. Makarone sai vähem kui liha. 2. Lubatud on sealiha. 3. Lubatud on 20% hapukoor. Et mul oli kodus juba 10%line, panin seda üsna umbes ja lubasin seda veidi rohkem peale voolata. 4. Kuigi panin pannile vaid väikse, lubatud koguse oliiviõli, ujus lõpuks ikka taldrikus õlikirme. Eks see segamini tomati- ja kurgimahlaga oli, aga ikkagi… Ju sai kuskil mingi valearvestus tehtud.

Algse ülejalajutu juurde naastes kirjutasin täna Fitlapi toitumiskavasse ka esimese "patutoidukorra". Kui mõtled juba mõtteid ja need ka sõnastad (vt eelmist postitust), siis on need mõtted kiired teostuma. Täna siis ostsin pudeli punast veini JA kaks übermagusat ja -rasvast šokolaadiglasuuriga sõõrikut/pontšikut. Sõõrikud maitsesid jumalikult, ent vein läks mehele – see oli nii kuiv ja kuidagi ei sobinud üldse. Muidugi, ega nende sõõrikute peale tunduks vist iga vein hapu ja mõru. Noh, poolteist pokaali ikka limpsasin ära.

Ja – ma ei kavatse üldse salata – vabariigi aastapäeval ei kavatse ma ka mingeid kaloreid lugeda. Siis tuleb mitte patutoidukord, vaid lausa patutoidupäev, ja ma tunne juba ette mingeid süümepiinu. 😛

Hõissa!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod