Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tuleb pidada lubadusi!

Eelmine aasta peale jöule ma siis lubasin, et ei viska enam kunagi kava nurka.. Seekord ma siis ikkagi tegin seda jälle. Vöite arvata, kui kuri ma enda peale praegu olen.
Kava jälgimise jätsin katki olude sunnil, no ei ole mina nii tugev, et lähen synnipäevale köht täis vöi oma karbiksega, kuidagi kummaline. Oleks siis mingi tippsportlane vms siis saaks aru 😀 Nii siis trehvaski 10 päeva peale jaotatult 5 synnipäeva.. Ja minul on alati nii, et kui juba siis juba :d patukatega samamoodi, sp yritangi neid vahel vältida. Noh ja muidugi need värsked marjad ja muu selline kraam ka köigele veel otsa 🙈😆
Noh ja nyyd ma siis istun siin suvepuhkusekilod pluss synnatrallikilod ilusad 8kg juures!! Tulin tööle ja mis jama oli, tööpyksid läksid kyll jalga aga väga ebamugav oli liikuda eriti telefon taskus.. Jumala kaasiahastus tuli siis peale, et nagu päriselt??Miks ma teen endale niimoodi? :O Nyyd siis olen uuesti kavas olnud ja johaidiii telefoni saan tasku panna ja isegi liikuda, et ebamugav poleks 😀 Ainult täis käigul nyyd edasi, et need yleliigsed satikad saaks jälle maha raputatud.. 

Seekord mötlesin ka asjale natuke teistmoodi läheneda. Muidu olid mul väljakujunenud kindlad oma lemmikudtoidud, mida muudkui ketrasin, nyyd yritan leida uusi sööke ja maitseid. Avokaado avastasin taas enda jaoks, väga-väga ammu polnud kasutanud, nyyd väga meeldis. Hommikusöögiga saan köige enam mängida, sest selle valmistan ainult iseendale. Samuti olen märganud, et pean palju tarbima neid asju, kus seemned seees, et köht läbi käiks. Nii kahju, aga muna seda eriti ei soodusta, mu lemmiktoidud just muna sisaldavad…magus omlett, kodujuustu-munasalat jne ikka need, kus palju syya.  
Ja muidugi praegu on seened!! Nii mönus, grupis jagati kahe juustupasta kukekatega, tegin ka, aga uskumatu selline raske tundus, pole enam nii koorese kraamiga harjunud 😀

Ehk see reede luban endale pisikese patuka…mhmm ei tea, oleneb mis see kaalunr näitab.. Samas eelmine nädal ei teinud, ehk peaks 🙂 Isu neid lisakilodest lahti saada nii suur, et isegi patuka ja magusa järle pole isu 😀 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse