Toitumiskava 3 pÀevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Sedasi siis :)

Juhuuu, taas on üks nädal edukalt selja taha jäetud koos -0,8 kg 🙂

Paar päeva sellest olid ikka päris-päris rasked. Millepärast enne jõule ikka kõik jooksevad oma kommikotide ja karpidega ringi? Lähed töökaaslasega juttu rääkima, tal kommikarp ees, no ja otse loomulikult ta viisakusest pakub. Olin minagi viiskas ja võtsin pika-pika kaalumise peale selle kommikese-  viisin röömsalt koju mehele 🙂  See kommipakkuja tegi suured-suured silmad, et kas töesti nii raske see otsus? Ta ise on  ülekaaluline ja oi ta ei suuda ära imestada, et olen kaalu langetanud..Mitu korda küsinud minu käest,mida ma teen- Fitlapi kasutan.. Nii kaua,kui ma teda tunnen on ta mulle rääkinud, et on paks ja peaks kaalust alla võtma, ise selleks põhimõtteliselt mitte midagi ei tee, väidan seda sellepärast nii, sest pole ju normaalne kui vahel hommikusöögiks on Hesburgeri eine.

Töö juures samuti kööki veetakse igas magusat, uhh vahel ikka käib peast mõte läbi, et no mida see üks kommike ikka teeb, ok peale sööki võtan..Olen siiamaani hakkama saanud ja ikkagi loobunud, sest peale söögikorda on kõht täis ja jälle hea olla. 🙂 Mõtlen sellele ka, et nagunii ma ei plaani ennast megalt piirata ja jõulude ajal näpuga kavas järge ajada, mõned päevad lähevad nii nagu nad  lähevad, nooh ja võibolla kuni sinna aastavahetuseni 😀 kuigi, on tulnud taaaas suur ports uusi retsepte, mis on vaja järele proovida, nii et pakun sellest kavas eemal olekust eriti suurt midagi välja ei tule 😀

Kõige naljakam on see, et patukate toidukogused hakkavad kokku kuivama!! No ei mahu seda sööki köhtu enam nii palju kui varem. Üritan ikka, et oi nüüd ma söön, kõik nädala asjad järgi ja hea oleks ette ka ära. Varem nt sellist asja nagu vastikult täissöönud tunnet ei tulnud, kui siis ainult jõululauas 😀 Nüüd aga patukat tehes, juba mitmes kord, saabub see üllatavalt kiirest, küll oli plaanis veel mitu-mitu piparkooki süüa, aga kõht on juba niiiiii täis, et ei pressi kuidagi sinna juurde-mhmm pettumus? Pigem hea, siis ei ole järgmine pärv seda suuuurt stress, miks ma küll ikka tegelikult nii palju ögisin.. 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod