Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Üleeilselt jalaga tagumikku?!

Eile olin motivatsioon täiega laes! Menüü oli ka ülimaitsev. Hommikuks oli minu ja abikaasa totaalne uus lemmik- puder banaani ja piimaga! No imemaitsev. Ja kõige ägedam on minu arust see, et mee lõhn mis kööki tuleb meenutab kudiagi pannkoogi lõhna 😀 On selline imelik seos endale tulnud. Lõunaks oli tööl kaasas kartulisalat ning õhtuks tortilla pitsa. Hilisõhtune toit jäigi söömata- ei mahtunud. Maitseelamuste poolest oleks justkui patukas olnud aga tegelikult 100% kavas! 

Hommikul olid kaalule astudes seega lootus suur, et number on vähenenud- kujutage siis ette minu pettumust kui selgus, et olen hoopis 100 grammi raskem kui eile hommikul. Kusjuures üleeile oli ju libastumise päev ja eile olin olnud supertubli. Uskumatu kuidas 100 grammi võib tuju rikkuda. Ise olen üsna kindel, et see üleeilne libastumine tuli nüüd ja tegi mu tujuli 1:0 ära. Pole hullu! Homme siis olen ehk 200 grammi kergem ja täna veelgi tublim kui eile!? No loodan vähemalt. 

Mis siis täna plaanis? Hommikuks oli juba taas lemmik puder, lõunaks on kaasas makaronid hakklihaga, õhtu plaani veel ei ole. Pean veidi retseptides surfama. Rullitama tahaks vist kah jõuda aga ei luba midagi, sest tegelikult peaksin hoolega eksamiteks õppima mis no kohe mitte kuidagi ei edene- materjali on nii palju, et on tunne, et see on võitlus ette kaotatud! Nii võib see ülikool lõpetamata jääda nii, et pean seal ka suutma ka õppimises veel rohkem ennast disiplineerida! 

Kaalu osas on aga hirm natuke nahavahel. Eile jäi makaronide tegemine mehele ja no tal tekkis mingi suuremat sorti lühis juhtmetes. Ehk täna olen sööki kaasa võtnud kahjuks täiesti tunde, mitte kaalu järgi. Õnneks olen varasemalt teinud pasta bologneset nii, et kujutan ette ja loodan täiest väest, et ehk kogus on sarnane- pigem söön veidi vähem kui rohkem ja loodan, et ei pane eriti puusse! Kui homme raskem olen siis on küll jama majas!

Kuna 1. fitlapi nädala selgroog sai murtud hakkasin mõtlema, et varsti võib juba idee järgi patukat lubada aga kui aus olla pole praegu isegi isu! Vaatame muidugi mis nägu ma nädalavahetusel teen kui reel püsida on veidi keerulisem aga hetkel tundub, et tänaseks on küll juba üsna kerge jamale ei öelda! Näljasena poes kahmaks muidugi hea meelega kõike aga samas kabineti laual olevaid küpsised ei tekita enam mingit emotsiooni! Tomatid on palju ahvatlevamad!

Tõmban siis tänaseks otsas kokku, jube pikaks venib muidu! Aga niiii äge on näha, et 100 korda on päriselt keegi mu blogi avanud- ehk läbigi lugenud? Võimas! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse