137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Halvad suhted ilmataadiga


Istun läpakaga otse akna suunas ja mõtlen, et no see ilm ei ole ikka üldse minu sõber. On ju nii tore haige olla, kui üritad kaalu langetada. Kes see jaksab mõelda retseptide ümber tegemisele ja toiduainete kaalumisele, kui pea on paks, hingata ei saa ja aevastad iga paari minuti tagant, eksole. Nüüdseks õnneks on seis parem ja 100 päeva pildichallenge annab veel rohkem põhjust kava järgida. Mitte, et ma siin vahepeal midagi väga hullu oleks söönud. Proovisin ikka tervislikult toituda ja silma järgi enam-vähem mõistlikke koguseid süüa. 

Enne haigeks jäämist tegin 3-päevast detox smuutichallengeit ja sellega läksid mõned kilod maha. Ma mingeid superpulbreid oma smuutidesse ei lisanud, kuna tean, et sama challengeit tehakse täiesti puhaste smuutidega ja usun, et see toimib täitsa nii ka. Kartsin, et see on palju raskem, aga päris kergelt läks. Sain jälle targemaks ka – rukola smuuti sees ei ole minu teema. Till on the other hand sobis imeliselt! 

Avastasin täna, et ma teen põhiliselt kahest retseptist süüa viimasel ajal, sest neis ei ole tofut. Ma mõne korra olen ise tofut teinud, aga praegu pole juhtunud. Ühe korra proovisin, aga see läks päris aia taha omadega. Ostma väga tihti nagu ei kipu. Pakk maksab 2 euri ja mõnes retseptis peaksin ühe portsu peale terve paki ära kasutama(enamuses üle poole veidi). Ja siis ma leiutan oma kikerherne-suvikõrvitsakotlettide ja läätse-oapaja retseptidest. Kui kopa ette viskab, peab vist uuesti proovima tofut teha. laugh

Härrale teen ka sama toitu mis endale lõunaks ja õhtuks. Panin ta kaalu säilitajaks, aga portsud olid liiga suured. Panin kaloraaži -10%, ikka liiga suured. Lõpuks panin -20% ja vahel ikka ägiseb. No mis teha, rohkem alla ei saa. devil Eks ta ilmselt tööl tegelikult sööb muid asju ka ja sellepärast õhtuti ei jaksagi enam süüa. Mõtlen, kas peaks talle hoopis lihtsalt sama palju tegema süüa kui endale teen, aga mine tea, siis jääb äkki nälga hoopis.

Mulle täna jõudis kohale, et pole päris kaua riisi söönud, seega tuleb õhtuks wok vist, juhuu. Loodan, et õnnestub paremini, kui eilne kartulipuder(läätse-oapaja retseptist taaskord tegin, tomatipasta rikkus maitse täiesti ära.. Teinekord joon vist toidu kõrvale seda :)) Peace out!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!I-R
1167 lugemist / 4 fänni
Minust

Õpin, töötan, vahel puhkan ka.Eks ikka püüdlen sinna paremuse poole. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on mugav ning siin on mõnusad kodused retseptid. Ette ei ole antud kindel menüü, vaid saad omale sobivad retseptid ise valida ja ka retsepti sees koostisosi vahetada, seeläbi täiesti uue retsepti luues.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom