136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Hea enesetunne iga päevaga


Tere teisipäeva õhtust! Hommikusöök – banaanipannkoogid ilma banaanita wink; lõunasöök – võileib juustu-majoneesi kattega; õhtusöök – veise deikatesshakkliha köögiviljadega. Kõik see mahtus täna minu päeva, eriti hommikused pannkoogidcheekynämma, tegin 2 portsu, sest sõps oli külas ja õnneks neid ei pidanud ma sööma sundima. Aga nagu ikka hiline õhtusöök ei enam, sest päev lõpeb alati enne otsa surprise . Ei tea kohe mida teha, vist pean söögikordade vaheaegu kokkupoole lükkama, siis ehk mahub ka see hiline ära. Ei, täna vist ikka jõuan nüüd kohe ka hilise ära teha – kohupiima murakamoosiga. Vahepeal peab ikka sööma ka, egas see blogimine niisama lihtne ole smiley.

Tänane päev oli minule natuke huvitavam sellepoolest, et sai käidud TÜ teadusnädala raames terviseliikumise majas (täpset nime ei tea, aga asub Räägu tn 49), kus sain testida ennast päris mitme aparaadiga, mis mõõdab lihastööd. Kopsumaht oli mul hea 33, millegagi, sellega võis rahule jääda. Aga kõhulihased on veel nõrgad, nendega tuleb veel kõvasti tööd teha. Üks aparaat mõõtis tasakaalu – see oli kõige huvitavam, sest sellega sai (andurid pandi keha külge) 3D mõõtmes enda liigutusi suurelt ekraanilt vaadata. No tasakaaluga mul ka probleeme pole, sest olen joogat teinud. Ja sellega sain veel teada, kumma jala lihased on tugevamad, minul on juhtjalaks vasak. Juhendaja rääkis ka sellest, et Eurovisioonil oli ju ühe laulu taustaks tütarlaps, kes tantsis, vot see video on tehtud seda aparaati/arvutiprogrammi kasutades.  

Täna oli taas ilus ilm ja sain õhtusel, kuid veel valgel ajal ühe tunniajase jooksuringi teha. Super hea tunne on pärast! yes Soovitan Teilegi õues olla veel nii kaua kui saab, sest varsti nagunii vihmaperiood (pidi vist juba homme algama) ja siis ei taha veelompide vahel ekselda. Siis peab ainult saalitrennidega arvestama.

Igatahes igal hommikul üles tõustes ja tööle minnes tunnen end reipamana ja heatujulisemana. Töö lendab käes nii, et vaat` a et kätevahelt päris minema ei lendaks. Peale lõunasööki ei tule enam rammestust/und peale ja päeva lõppedes lähen voodisse rahulolevana ja võib vist öelda, et õnnelikuna angel.

Edu Teile ja ilusat õhtut!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Hinge Vaiksoo1
6408 lugemist
Minust

Olen mõned aastad üle 50 ja ülearust kaalu 163cm pikkuse juures 10kg. Tahan taas oma peegelpildiga sõbraks saada ja ilusaid kleite kanda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma veel ei tea, kas Fitlap mulle meeldib, sest alles täna on minul esimene päev, aga loodan temast endale tuge ja seltsilist. Tuge just juba valmis tehtud toiduretseptide osas, sest nii on veidigi kergem poes õigeid asju, õigetes kogustes osta.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva