Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Hea enesetunne iga päevaga

Tere teisipäeva õhtust! Hommikusöök – banaanipannkoogid ilma banaanita wink; lõunasöök – võileib juustu-majoneesi kattega; õhtusöök – veise deikatesshakkliha köögiviljadega. Kõik see mahtus täna minu päeva, eriti hommikused pannkoogidcheekynämma, tegin 2 portsu, sest sõps oli külas ja õnneks neid ei pidanud ma sööma sundima. Aga nagu ikka hiline õhtusöök ei enam, sest päev lõpeb alati enne otsa surprise . Ei tea kohe mida teha, vist pean söögikordade vaheaegu kokkupoole lükkama, siis ehk mahub ka see hiline ära. Ei, täna vist ikka jõuan nüüd kohe ka hilise ära teha – kohupiima murakamoosiga. Vahepeal peab ikka sööma ka, egas see blogimine niisama lihtne ole smiley.

Tänane päev oli minule natuke huvitavam sellepoolest, et sai käidud TÜ teadusnädala raames terviseliikumise majas (täpset nime ei tea, aga asub Räägu tn 49), kus sain testida ennast päris mitme aparaadiga, mis mõõdab lihastööd. Kopsumaht oli mul hea 33, millegagi, sellega võis rahule jääda. Aga kõhulihased on veel nõrgad, nendega tuleb veel kõvasti tööd teha. Üks aparaat mõõtis tasakaalu – see oli kõige huvitavam, sest sellega sai (andurid pandi keha külge) 3D mõõtmes enda liigutusi suurelt ekraanilt vaadata. No tasakaaluga mul ka probleeme pole, sest olen joogat teinud. Ja sellega sain veel teada, kumma jala lihased on tugevamad, minul on juhtjalaks vasak. Juhendaja rääkis ka sellest, et Eurovisioonil oli ju ühe laulu taustaks tütarlaps, kes tantsis, vot see video on tehtud seda aparaati/arvutiprogrammi kasutades.  

Täna oli taas ilus ilm ja sain õhtusel, kuid veel valgel ajal ühe tunniajase jooksuringi teha. Super hea tunne on pärast! yes Soovitan Teilegi õues olla veel nii kaua kui saab, sest varsti nagunii vihmaperiood (pidi vist juba homme algama) ja siis ei taha veelompide vahel ekselda. Siis peab ainult saalitrennidega arvestama.

Igatahes igal hommikul üles tõustes ja tööle minnes tunnen end reipamana ja heatujulisemana. Töö lendab käes nii, et vaat` a et kätevahelt päris minema ei lendaks. Peale lõunasööki ei tule enam rammestust/und peale ja päeva lõppedes lähen voodisse rahulolevana ja võib vist öelda, et õnnelikuna angel.

Edu Teile ja ilusat õhtut!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse