137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Trennihoog


Ahhoi!

Tänaseid söögikordi sai kokku kolm ja neljas on veel ootel. Toitumiskava käseb neli korda süüa, siis teen hiliseks õhtusöögiks veel kell 11.00 ajal ühe NeoLife marjamaitselise valgujoogi. Valgujooke on kokku kolmemaitselist – marja, vanilje ja šokolaadi oma. Kõige enam meeldib mulle šokolaadi, aga seda mul ei olnud enam.

Tänane kolmas tööpäev päädis sellega, et käisime sõbraga kiiret jalgrattasõitu tegemas. Mõned aastad tagasi sai ka käidud sedasama Sindi ringi tegemas, mida on rohkem kui 21 km ja mille läbisõitmiseks kulus täna 1 tund ja 15 minutit. Teeviidast, mis näitas 8 km Pärnuni hakkas tuul vastu töötama ja pidin suuri jõupingutusi tegema, et lõpuks koju jõuda. Kutsuti ka homme sõitma. Võib-olla lähengi.

Kunagi ammu, vist umbes kümme aastat tagasi, puhkus oli mul just alanud ja ma tegin ühe triki, et võtsin kätte ja sõitsin ühe meeste jalgrattaga Pärnust Kilingi-Nõmme, mis on 45 km ja ka tagasi. Tahtsin end proovile panna. Tol korral mul veel päris oma jalgratast polnud ja kuidagi sattus minu kasutusse meeste oma ja teadagi, et neil on sadul üsna kitsavõitu. Ma võtsin siis kätte ja polsterdasin selle riidetüki ja kleeplindiga ära. Kui ma aga pärale olin jõudnud, siis andis ikkagi tagumik tunda, nii et kohe järgmisel päeval ma ei suutnud veel tagasi sõita.Ja kuna oli ka puhkus, siis ei pidanudki. Aega kulus mäletamist mööda 3,5 tundi, sest tuul oli vastu.Veetsin 3-4 päeva tädi juures ja siis sõitsin tagasi. Tagasisõit läks veidi kiiremini ja pärast sain teada, et kui mere poole sõidad, siis maapind ongi veidi kaldu, et siis lähebki sõiduaeg kiiremini, smiley, 3 tundi, kuigi tuul oli pöördunud ja puhus taas vastu. Vat nii oli.

No kuna päikesevõtu ilmu enam vist ei tule, siis peab treeningutele pühenduma. Homme helistan ka joogatajatele, ehk saab taas sedagi tegema hakata. Gupis on parem käia, kui ainult ise teha. Mul on muidugi ka ise võimalus kodus joogatada, aga siis pean mööblit liigutama hakkama, sest muidu pole ruumi. Joogamatt võtab oma ala. Ja üldse ma arvan, et kui kodus seda teha, siis peaks üks sobiv hubane nurk selleks olema. 

Head ööd!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!hingevaiksoo
5728 lugemist / 4 fänni
Minust

Olen veidi üle viiekümnene naine, kes soovib taas ilusaid kleite kanda ja end vitaalsena tunda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi retsepte ja nende koostisosi saab vahetada vastavalt oma külmkapi sisule. Motiveerib katsetama aina uusi retsepte, mis annab kogeda uusi maitseid. Ostunimekiri distsiplineerib ostma vaid vajalikku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom