Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Trennihoog

Ahhoi!

Tänaseid söögikordi sai kokku kolm ja neljas on veel ootel. Toitumiskava käseb neli korda süüa, siis teen hiliseks õhtusöögiks veel kell 11.00 ajal ühe NeoLife marjamaitselise valgujoogi. Valgujooke on kokku kolmemaitselist – marja, vanilje ja šokolaadi oma. Kõige enam meeldib mulle šokolaadi, aga seda mul ei olnud enam.

Tänane kolmas tööpäev päädis sellega, et käisime sõbraga kiiret jalgrattasõitu tegemas. Mõned aastad tagasi sai ka käidud sedasama Sindi ringi tegemas, mida on rohkem kui 21 km ja mille läbisõitmiseks kulus täna 1 tund ja 15 minutit. Teeviidast, mis näitas 8 km Pärnuni hakkas tuul vastu töötama ja pidin suuri jõupingutusi tegema, et lõpuks koju jõuda. Kutsuti ka homme sõitma. Võib-olla lähengi.

Kunagi ammu, vist umbes kümme aastat tagasi, puhkus oli mul just alanud ja ma tegin ühe triki, et võtsin kätte ja sõitsin ühe meeste jalgrattaga Pärnust Kilingi-Nõmme, mis on 45 km ja ka tagasi. Tahtsin end proovile panna. Tol korral mul veel päris oma jalgratast polnud ja kuidagi sattus minu kasutusse meeste oma ja teadagi, et neil on sadul üsna kitsavõitu. Ma võtsin siis kätte ja polsterdasin selle riidetüki ja kleeplindiga ära. Kui ma aga pärale olin jõudnud, siis andis ikkagi tagumik tunda, nii et kohe järgmisel päeval ma ei suutnud veel tagasi sõita.Ja kuna oli ka puhkus, siis ei pidanudki. Aega kulus mäletamist mööda 3,5 tundi, sest tuul oli vastu.Veetsin 3-4 päeva tädi juures ja siis sõitsin tagasi. Tagasisõit läks veidi kiiremini ja pärast sain teada, et kui mere poole sõidad, siis maapind ongi veidi kaldu, et siis lähebki sõiduaeg kiiremini, smiley, 3 tundi, kuigi tuul oli pöördunud ja puhus taas vastu. Vat nii oli.

No kuna päikesevõtu ilmu enam vist ei tule, siis peab treeningutele pühenduma. Homme helistan ka joogatajatele, ehk saab taas sedagi tegema hakata. Gupis on parem käia, kui ainult ise teha. Mul on muidugi ka ise võimalus kodus joogatada, aga siis pean mööblit liigutama hakkama, sest muidu pole ruumi. Joogamatt võtab oma ala. Ja üldse ma arvan, et kui kodus seda teha, siis peaks üks sobiv hubane nurk selleks olema. 

Head ööd!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse