137748 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Puhkus läbi, jälle tööle!


Tere, tere!

Oi, oi, kui raske on alustada taas tööd, kui oled veel ikka puhkuse lainel.

Täna siis teine päev palgatööl olla. Toitumise kohapealt olen kaks päeva – eile ja täna, natuke luuslanki löönud ja ei ole täpselt kava järginud. Eile käisin metsas ja sain nn vabavara ehk kukeseeni, kaks suurt peotäit. Eile ei olnud jaksu neid ära praadida, aga täna küll. Sai juba ära ostetud ka või ja hapukoor.

Hommikusöögiks sõin täna natuke sülti ühe leivaviiluga ja ühe topsi täie Profeeli kakao kohupiima.   

Lõunasöögiks mul midagi kodust kaasa polnud võetud, nii et ma pidin haigla kohvikus käima ja sõin natuke valget riisi, sest siin muud värvi riisi ei tehagi, kanamaksakaste ja kahte sorti salatit, mis mulle väga meeldib. Üks oli punane peediga ja teine salat oli kapsa porgandi oma.

Õhtusöögiks on mul täna planeeritud praetud kukeseened. Just nimelt, mitte -kaste vaid lihtsalt võiga praetud seened. Juurde keetsin värskeid kartuleid ja tomatit. Väga hea oli. Joogiks lasin sõbral avada ühe kingitud vahuveini, mis osutuks veidike hapukaks. Sobis hästi seente juurde. 

Hiliseks õhtusöögiks sõin natuke tumedat šokolaadi.

Pean endale lubama, et alates homsest teen nii nagu toitumiskava ette näeb, muidu ma ei saagi oma kõhurasvadest lahti. Praegu on hea lubada, sest olen taas nii väsinud, et ei jõua ajalehtegi, kus kohalikud uudised, lugeda. Homne ilmateade lubas äikesetormi, noo aga mina küll ei usu, et nüüd lausa torm tuleb. Tahtsin ka homme hommikul jälle jalgrattaga tööle minna, sest kuukaart on pikendamata ja "jänest" ei julge ka sõita. Eks hommikul vaatan taevasse ja selle järgi otsustan, millega sõidan.

Ahaa, täna broneerisin viiekümneminutilise üldmassaaži aja, mis minu üllatuseks oli alles augustikuu viimasel päeval. Järelikult on nii palju tahtjaid, et ajad on kuu aega juba ette kinni pandud. Ei oleks uskunudki, kui ise poleks sellega täna tegelenud.

Appikene, uni tuleb vägisi ja ei jõua isegi enam arvuti taga istuda, et paar rida veel kuidagi ära venitada.Täna ei jõudnud jälle trenni teha, kuigi Fitlapi möödunud kuu kokkuvõte käsib neli korda nädalas seda teha.

Head ööd!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!hingevaiksoo
5714 lugemist / 4 fänni
Minust

Olen veidi üle viiekümnene naine, kes soovib taas ilusaid kleite kanda ja end vitaalsena tunda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi retsepte ja nende koostisosi saab vahetada vastavalt oma külmkapi sisule. Motiveerib katsetama aina uusi retsepte, mis annab kogeda uusi maitseid. Ostunimekiri distsiplineerib ostma vaid vajalikku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva