137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Küpsisetort


Nädalavahetuse patt – ma pole kunagi varem niisuguse reklaamihullusega kaasa läinud, kui seekord. Kommivabrik KALEV teeb augustikuu lõpuni oma küpsistele allahindlust (üks pakk 0,45€) ja  loosivad iga nädala esmaspäeval välja 700€. Kuna palgapäev on veel kaugel ja septembrikuu teisel nädalal olen reisil, siis oleks igati ka niisugune summa abiks ikka. Nii et, siis kuna neid pakke sai terve hunnik, siis pidi ka nendega midagi ette võtma. Valmistasin nendest võimalikult suure tordi. Kuna Nami-nami kodulehelt ma midagi endale sobivat ei leidnud, siis mõtlesin vahekihid kodus olevast materjalist ise välja. Tordi tegemiseks läks kokku 6 pakki küpsist, millest 2 šokolaadiga, vahekihtide jaoks segasin Saaremaa maitsestamata jogurti ja mustsõstrad, mis jäi veidi hapuka maitsega. Teiseks vahekihiks oli mul varasemalt valmis varutud kõrvitsa viilude kompott ja kolmandaks kreegikeedis. Kõik jäid veidi hapukad, mis balanseeris hästi küpsise magusa maitse ja süües teisel päeval ei olnudki magus. Aa, küpsised kastsin enne piimast läbi. Pealmise kihi jaoks segasin maitsestamata jogurtisse kakaod ja puistasin peale kookoshelbeid ja punaseid sõstraid. Nii et kogu "käkk" kukkus väga hea välja. Sõber sõi, kiitis ja muheles cheekywink.

Kui üht ja sama süüa 3x päevas, siis ei taha seda toitu tükk aega enam nähagi. Nii juhtus minul ka selle küpsisetordiga. Viimased tükid viin homme töökaaslastele, sest mina seda "käkki" enam kohe mitte ei taha. Ja ei mingit toitumiskava jälgimist, eks ma jälgin homme hommikul kaalunumbrit, kui palju mulle see kaalu juurde tõi. Apppiiiiiiiii!  

Pean selle sissekande ruttu lõpetama, sest üks hea film algas ja päev hakkab lõppema. Oih, olengi juba üle 12-ne läinud. No, aga mis siis sellest, üks päev lükkub lihtsalt edasi. 

Augustiunetuse üritus oli selgi aastal vahva, iga aastaga see ainult kasvab, st igal aastal tuleb müüjaid juurde. Ja muusika, igal õuel oli erinev muusika. Kahju, et hilisõhtul tihe vihmasadu selle ära rikkus, aga selle eest oli jällegi soe õhtu ja öö. 

Jään ootama juba järgmisel aastal toimuvat.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!hingevaiksoo
5715 lugemist / 4 fänni
Minust

Olen veidi üle viiekümnene naine, kes soovib taas ilusaid kleite kanda ja end vitaalsena tunda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi retsepte ja nende koostisosi saab vahetada vastavalt oma külmkapi sisule. Motiveerib katsetama aina uusi retsepte, mis annab kogeda uusi maitseid. Ostunimekiri distsiplineerib ostma vaid vajalikku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva