137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kesknädal


Hirmus mõelda, et augutikuu hakkab peagi lõppema (pange tähele juba järgmisel nädalal) ja varsti sügis käes. Kuigi jah, õues päike sirab ja puudel lehed veel rohelised. Seda on hea teada!cool

See küpsisetort tegi oma töö, ärge Teie seda iga päev sööge! Mina olin sunnitud, sest laupäeval jäid kaks külalist tulemata ja viimased tükid viisin töökaaslaste pureda.  Jaa teadagi, et liigsete süsivesikute söömisega kaasneb ka kaalutõus. Aga ma pole veel alla andnud ja loodan, et septembrikuust, kui mel töö juures algavad taas jõusaali ringtreeningud, siis saan oma lisakilosid säristada peale trenne ka saunas. 

Pooleteise nädalaga, mil ma pole midagi kirjutanud, on palju juhtunud. Nädalavahetusel sai käidud oma asutuse suvepäeval, mis toimus Ermistu järve ääres ja kus tegin peaaegu kõik trikid kaasa. Kuna töötan haiglas, siis oli see päev üles ehitatud näitleja Tanel Saar`e poolt protseduuridel käimisega, mitte võistlustega. Osa võtsid neli koondvõistkonda. Kuna haiglas töötab palju rahvast, aga kohale olid viitsinud end vedada vaid vähesed, sellest siis koond…smiley. Suvepäeva avamisel hakkas kohe paduvihma sadama ja paljud jooksid kohe majja. Peale lõunasel ajal tugevnes tuul. Nii et, eriti päikest me ei näinudki. SUP POLO´l (teisisõnu oli see vesipoolo, äge oli) osavõtmas käisin korraks ka veest läbi (vesi oli soe), hakkas hiljem mul veidi ikkagi jahe, mida leevendasin kuuma teega. Hiljem tegin veel poognaid (st tantsisin naisteringis) ansambli muusika saatel, et sooja saada. Järgmisel päeval küsisin mitmelt kaastöötajalt päeva meeldimise kohta, siis jäin mina küll päevaga rahule. Ilma ei saa ju süüdistada, kõik on enda mõtlemises kinni wink.

Nii et selle 1,5 nädala pikkuse ajaga on kogu minu toitumiskava järgimine täitsa pekkis surprise. Eks nüüd – edaspidi peab end tõeliselt käsile võtma ja end  "rajale" ajama ja rohkem rõhku liikumisele panema. Kuna mul niisugune istuv töö – arvuti taga ja igapäevaselt vähe käimist, siis pean õhtuti hakkama taas Jaansoni rada tallamas käima. Ainuüksi jalgrattasõidust minule ei aita.

Edu Teile!

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!hingevaiksoo
5712 lugemist / 4 fänni
Minust

Olen veidi üle viiekümnene naine, kes soovib taas ilusaid kleite kanda ja end vitaalsena tunda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi retsepte ja nende koostisosi saab vahetada vastavalt oma külmkapi sisule. Motiveerib katsetama aina uusi retsepte, mis annab kogeda uusi maitseid. Ostunimekiri distsiplineerib ostma vaid vajalikku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva