136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Fitlapi digisüsteem


Kirjutan Fitlap.ee süsteemist. Kui minu konto hakkab lõppema ja mina blogin iga päev, et tasuta kontokasutamist juurde saada, siis tänaseks laseb süsteem küll sisse logida, aga annab ikkagi teate, et pean ostama aega juurde. Samas süsteem annab teatena, et mul on juurde teenitud 35 kasutuspäeva. Ma ei saa aru sellest, et miks siis süsteem käseb aega juurde osta, kui mul on teenitud juba need päevad. Minul tekkis nüüd küsimus, kas siis ikkagi saan selle tasuta 35 päeva veel kontot kasutada või ei saa? Aga eks ma vaatan edaspidi, kuidas see käitub. Igatahes eile ja täna sain ma veel oma parooliga sisselogides kontole ligi ja vaadata toitumiskava, graafikuid jms.  frown

Eile tegin selle rattasõidu, jälle 21 km ära ja oli hea. Seekord ma suutsin tervel distantsil jõudu jaotada. Alguses kiirustasin ja väntasin koguaeg, kui poolele maale jõudsin ja tuul taas vastu hakkas puhuma, siis võtsin veidi hoogu maha. Seekord panin nokaga rätiku pähe, millega kunagi olin Tallinnas maijooksul käinud. Vot see oli hea peakate, mis kaitses kõrvu. Kaasa minuga koos sõitma tuli ka minu hea sõber, kes peale rattasõitu tegi paar vinget tiiru jões ujudes, et higi maha saada. Aga täna ma ei treeninud end, mõtlesin, et peaks ühe päeva vahele jätma. Võtan stabiilselt ja vastavalt vajadusele. 

Tänased toidukorrad on küll kõike muud, kui täpselt kava jälgimine. Hommikul sõin riisiputru võiga, mulle üldse meeldib putrusid võiga süüa rohkem, kui moosidega, lõuna ajal sõin kikerherne ja läätsesuppi, mis oli päris maitsev. Ma polnud neid toiduaineid niimoodi söönudki. Õhtul küpsetasin mintaikala juurviljadega ja riisiga. Siin taaskord külmutatud mintaikala pole ma varem valmistanud, aga hea oli. Ja siis veel see hiline õhtusöök, mis kunagi ei taha hästi välja kukkuda, aga ma sõin 3 šokolaadi kommi ja mõned maisikrõpsudcheeky. No tegelikult olid söögid täitsa tervislikud peale hilise söögi, see oli ainukesena mittetervislik, võib mainida, et täitsa valed, aga ma tegin natu endale preemiat.

Muide praegu on käimas Kalevi küpsiste kampaania, igal nädalal loositakse välja 700€, mida rohkem ostad, seda suurem tõenäosus on saada "suvepreemia". Ma ostsin 6 pakki neid, aga pole veel välja mõelnud, mida teha.

Head isu Teilegi!

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!hingevaiksoo
5628 lugemist / 4 fänni
Minust

Olen veidi üle viiekümnene naine, kes soovib taas ilusaid kleite kanda ja end vitaalsena tunda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi retsepte ja nende koostisosi saab vahetada vastavalt oma külmkapi sisule. Motiveerib katsetama aina uusi retsepte, mis annab kogeda uusi maitseid. Ostunimekiri distsiplineerib ostma vaid vajalikku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva