Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ärajäänud rattasõit

Tere!

Kuulen kõrvalt korterist juba mitu tundi koerapoja niuksumist, on teine vist üksi jäetud ja omanikud Weekendile pidutsema läinud. Mul on temast kahju, aga kuidagi aidata ka ei saa, sest uks on kinni ja kedagi pole kodussurprise.

Mitu päeva suure tuule tõttu jätsin eile ja täna jalgrattatrenni ära, sest ma ei ei salli seda tuult kohe üldse mitte, rattaga sõites on vastu tuult eriti raske vändata ja pean kõrvu hoidma. Pean ütlema, et olen välitrenni suhtes nüüd paar päeva laisk olnud, aga praegu tuli mõte, et saab ka toas teha. Ausõna homme teen. Täna on kell juba kümme ja nüüd ometi ju mitte, kui teler juba lahti ja käib huvitav filmwink kanal 12-lt.

Tänased söögikorrad läksid enam-vähem toitumiskava järgi, aga tegin ka mõningaid vahetusi ikka vastavalt oma külmkapi sisule. Toidukoguste suhtes võtsin õppust juba möödunud aasta lõpus, kui vabanesin Fitlapi abiga 5kg-st, mida ma õnneks nüüdseks pool aastat hiljem tagasi pole saanud. Püüan hoida sama joont, ainult et liigutama pean rohkem, siis kaotan kaalu ühe nädala jooksul lihtsalt rohkem. 

Täna proovisin esimest korda Fast`i vaarika-mustikamaitselist smuutit, lisades juurde külmutatud mustsõstraid. Lahjendasin nii nagu pakil kirjas – 3dl 2,5% piimaga, veits vett. Oh üllatust, kui maitsev see sai. Sama firma pudinguid ma pole veel proovinud, aga ostsin valmis, et proovida mingil ajal. Need on pakid on aga päris kallid, neid küll iga päev osta ei jõua. Vahelduseks, siis on teine asi. Praegu on mitmetes marketites need allahinnatud kauba hulgas, nii et soovitan Teil kindlasti proovida. Fitlapi toitumiskavasse on ka Fasti sisse kirjutatudcheeky. Nämma!

 Ups, jäin filmi põnevat osa vaatama ja siin mõttelõng katkes. 

Nii et siis homme tubane trenn, nt joogat, viite tiibetlast, saab toas teha, aga eks näis mis ilm homme on. Selle suve ilmad on üldse käest ära, suve pole õigesti olnudki ja ootan juba praegu nn suvepikendusena septembikuus eesseisvat Hispaania reisi. seal pole ma käinud ja rannad pidid ilusad olema, loodan, et ka sooja. 

Head filmi vaatamist ka Teile!

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse