Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Alles Algaja

Tere!

Peaaegu 2 nädalat on möödunud päevast, mil hakkasin 4 korda päevas sööma väiksemate portsjonite kaupa. Algul oli küll tunne, et kaal tuleb hoopis juurde.Varem näiteks kaalikat ja ubasid minu menüüs ei olnud. Ma lihtsalt ei ostnud neid.  Nüüd lausa fännan ahjus tehtud juurvilju ja ubadega tehtud toite. Alguses tegin endale igapäevaselt väiksed portsud toidukordadeks. Mu mees, kes on tegelnud jõutõstmisega, naljatas mu toiduainete kaalumiste peale. Temale tegin ikka sealihast toite, mis on tema lemmikud olnud aastaid.  Kuni neljandal päeval tegin enda menüü suuremates kogustes.  Enne eelneval kaalusin toorliha (kana, hakkliha) ära, kui suur on minu portsioni kogus. Uskuge või ei, suutsin ka tema panna sööma tervislikumalt.laugh, kuigi tema portjon oli tunduvalt suurem minu omast.

Trenni teen endiselt, hommikuti käin ujumas või võimlemas. Kodus võimlen ja olen ka hantlitega proovinud. Mõnus on! Kõige sellega oleks võinud alata juba palju varem. Mina olnud aktiivne liikuja ja võimleja olnud kolm-neli aastat, kuna hakkasin kannatama seljavalude käes, mis kiirgasid puusa ja paremasse jalga. Oi kui valus!crying. Tabletid leevendasid valu, kuid ei aidanud. Tõenäoliselt olin ka stressis viimasel ajal. Sinna mu sale piht kadus!!! Töö juures püüdsin rabada.Ka maiustustest ja kookidest ei öelnud ma ära. Ja nii mu keskkoht kadus pehmusesse no. Aga tegelikult olen ma kogu teadliku elu olnud ühes ja heas kaalus. Aga ega peale väsitavat tööpäeva ei jaksagi midagi erilist korda saata. Nädalalõpu ujumised , õhtused võimlemised kodus ja toidusedeli muutmine tervendasid mind.  Nüüd, kus naudin kodusolemist ja aktiivselt (sportlikult) kasutan vaba aega, olen stressist vaba.yesheart

Täna on käidud ujumas ja õhtul osalen liikumissarjas, mille pikkus kuni 5km.  Pärastlõunal veel võimlemist kodus 20-25min.  Kõige toredam on vöökohta mõõta ja kaalule minna kohe hommikul. Need numbrid meeldivad mulle!!!!

Päeva peale "paisun" natuke vöökohalt. Suveni on veel aega "pehmustest" kõhul lahti saada. Soovin seda väga.

Jätkan oma aktiivset liikumist ja toidusedeli jälgimist kindlasti.Fitlapi toitumismenüü on väga tervislik ja maitsev ning hea meelega valmistan neid toite jätkuvalt.

Aitäh, et ma sain toituda Fitlapi toitumiskavade järgi!  See näitas, et õiged toidud ja trenn mõjuvad õiges suunassmileyyes  Minu näidud kahe nädalaga kahanesid kaalust miinus üks kilo ja 200 grammi, võõkoht miinus kaks cm.

Olen võitjaheart!!!!!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod