Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Töönädala algus

Esiteks on minus suur ootusärevus end laupäeval kaaluda, et näha, kas nädalaga on miskit ka kukkunud. Olen olnud selles kaalus juba peaaegu 5 aastat. Alates lapsesünnist. Proovinud igasuguseid dieete ja toitumisi. Võtnud kätte, et nüüd hakkan jooksma aga alati kõik motivatsiooni puudusel ja VÄSIMUSE tõttu pooleli jätnud. Väsimus ilmselt tuligi sellest, et keha ei saanud vajaliku energiat kätte ja sealt mu käega löömine tuligi. 

Tegin endale kolmeks päevaks ette valmis hommiku- ja lõunasöögi. Hommikul viskan karbi koti ja tatsan tööle. Jube mugav ja rahakott rõõmustab, et 4 EUR kartuli ja kastme eest ei pea väljakäima. Õnneks on ka kolleegid suht FL hoos niisiis tegime kokkuleppe, et LÕUNAD alati kaasa ja siis läheme jalutama. Selle jalutamisega on ainult see probleem, et mida lähemale päikselised ja soojad ilmad tulevad seda suuremaks muutub JÄÄTISE isu. Nii ahvatlev on võtta see maius ja istuda pargipingil. Loodame, et saame üksteisele toetudes sellest eemale hoida. 

Olen valinud endale väga toitvad toidud / keskmiste portsudega aga viimased kaks päeva on kõht tühi. EI tea, kas keha harjub tervisliku ja tasakaalustatud toitudega, sest kui ma vaatan oma portse siis need on suured nagu tõsiselt. Hetkel unistan, et süüa ära Hiline Õhtusöök kell 16.00 :D. Sööme perega õhtust kella poole kaheksa ajal niisiis ei ole ma suuteline õhtul enam süüa kui ma just väga hilja magama ei lähe. 

Üritasin nüüd tulevateks päevadeks valida toidud, mida on siis veel rohkem koguseliselt 🙂 Homme asendan omletti vaesete rüütlitega. Vaatame kas ootan ka pikkisilmi lõunasööki. 

Võtan siiani hoogu, et ka oma keha ülesse pildistada, et jääks jälg ja võrdluspunkt sellest, mis olen hetkel ja see milleni ma jõuan 🙂 Samas kardan, see tunnistamis hetk kui sa end niiöelda analüüsid. Kaotasin oma lausetest selle ära, et ehk jõuan ja no loodame …. just kaalu suhtes. Kinnitan endale, et saan hakkama ja KÕIK. Muu ei olegi võimalik.

Eile õhtul alustasin ka koduse treenimisega. Hindasin oma võimeid üle ja laadisin alla koduse treenimise kava, mis tundus selline süütu ( MEDIUM ). See tase seal aga tähendas seda, et ma peaksin olema väga arvestavas füüsilisesvormis ja nagu nalja 50 Squati ära tegema ilma hingeldamata cool poole pealt oli tunne, et ma olen sunnitöö laagris ja kohe otsi andmas. Aga tegin lõpuni ära ja läksin värisedes pesema. 

 

Peab tunnistama, et uni tuli ikka väga hea peale seda treeningut. Kukkusin magama ega suutnud millestki mõelda.

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod