143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Olen sõltlane, magusasõltlane


Olen tänaseks üle nädal jälginud fitlapi ja ütleme nii, et rohkem jälginud, kui seda enda peal ka rakendanud. Jah, ma olen kasutanud neid retsepte ja aina enam ma püüan end seada ka rakkesse, aga vot, ei saa ma aru, miks see kõik nii raske on. Ma võin ju ajada kõik oma pisibeebi kaela, aga tegelikult ju seisneb siiski kõik minus eneses.
Ma tean väga hästi, mis seisneb minu kaalutõusu taga ja selles, miks ma olen hetkel sellises seisus nagu ma olen. Ma lihtsalt armastan magusat ja jumaldan rämpstoitu. Viimasest kusjuures on vägagi lihtne eemal ennast hoida, aga esimest. Uhh, kui raske. Kui esimesed päevad jälgisin tõesti 98-99% totaalse grammi täpsusega (kui ikka märgitud 37g, siis ka 38g ei tulnud kõne alla), siis tänaseks ma päris nii karm ei ole. Eks ma olen maksimalist ja kui ma ei teegi kõike totaalselt joone mööda, teen kergeid kõrvalkaldeid läheb see kõik allamäge.. Olgu, päris nii hull vast ei ole. Püüan end ilusti ree peale tagasi saada (mis siis, et lisaks magusale, olen ma sõltuvusest ka kaalumisest, mida iga päev jälgima pean ja ka siis vahel mitu korda :D), olenemata et kaal liigubki kui ameerika mäed…

Igatahes kui ma esimesed päevad ilusti kava jälgisin, kaal langs k o h e s e l t ja h ü p p e l i s e l t ning tundsin kuidas organism sees karjus kui reaalne sõltlane: MA TAHAN MIDAGI HEAAAAD MAGUSAAT!! Ma istusin õhtul diivanil ja ütlesin mehele, et ma kohe tunnen, kuidas mul on võõrutusnähud. Ma olen oma elus teinud n.ö magusavaba perioode. Ja kui ma olen suutnud olla rajal, siis mind ei olegi lõpuks ei mingid šokolaadid või muud maiused ÜLDSE huvitanud. Aga kui pea aasta IGA PÄEV olen ma midagi magusat söönud, olgu selleks väike šokolaad, kompvek, jäätis – ainult nimeta. Siis väga raske on hüppeliselt kohe ennast sellest sõltuvusest lahti lasta. Raske, aga loomulikult teostatav. Üldsegi ei pehmenda olukorda, kui mu kallis abikaasa midagi head koju toob. Olen suutnud üle olla ja mitte võtta, aga kui on raskem päev olnud seljataga, siis tükike.. ja veel tükike… ja  (ausalt ka viimane…võib-olla) veel veidi tükike magusat on lihtsalt võrratu ja selleks, et kätt mitte selle poole sirutada, peaks selle (olles enda vastu leebe) – kinni siduma. Ja täna oli üks neist päevadest :(. Ei suutnud ma päris "ei" öelda ahvatlustele.

Jep, ma olen sõltlane, magusasõltlane. Vähemalt olen aus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Printsess Herneteral
2287 lugemist / 3 fänni
Minust

Parimates aastates naisterahvas, abikaasa ja pisikese maailmaime ema... oma tavapäraste naistemuredega köögi- ja kaalumaailmas..

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap annab võimaluse olla retseptide osas paindlik ning ka terve pere tervisliku eluviisiga kaasata.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom