Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Veel 1 ujumine ja trenni!

Hei hopsti!

Tahtsin tulla jagama infot, mida isegi kogemata nägin. Äkki siin on selliseid, kes hirmsasti igatsevad trenni minna, aga pole siiani julgenud, rahaliselt pole võimalik või mida iganes. Kasutage juhust! Väga lahe mu arust.

Myfitnessis saab see nädal tasuta trenni teha! Kampaania ise on siin:

https://www.myfitness.ee/check-in/?fbclid=IwAR13ryknWyGicWlDr3sAqjaMRXurBv54Bm-ozXybEzi0iYyd4n8nP4inoDg

Viimased päevad on ikka nii super ilmad olnud, et patt oleks umbses spordiklubis ollagi, aga tuleb kõike teha 😉

Nädalavahetusel käisime tiiru maal. No tuli isu lehti riisuda, mis sa teed. Nii soe oli, et pärast seda käisin ikka järves ka ära sulistamas. MAru külm tundus küll, aga ikka oli vaja ju. 😀 Kuidas see oligi- jahedas säilub keha paremini? Tahaks loota. Mina kavatsen küll vähemalt 86-aastani elada ja siis hundirattaid teha…

Õhtul tegime puupliidi ahjus süüa. On mis on, aga sel söögil on hoopis teine mekk juures. Maakodus on ikka võrratu olla, see rahu ja vaikus- tunned kuidas patareid laadivad. 

Kuidas siis koolivaheaeg läheb? Ei hakka kuhugi tõmblema, las lapsed lihtsalt olla. Ei pea orgunnima neile alati midagi. Tahavad- käivad kinos vms. Vaadakui ise. Suured lapsed juba.

Einoh- mis tore päev täna ongi? 😀

Nii et- kaitskem mehi 😅 neid ju niigi vähevõitu.

Huvitav, kas olen viimane kes Fitlapi uut kooki sai? See mustika- kohupiima oma siis. Mis ma oskan kosta? Magus see pole, mulle sümpatiseeris mango variant rohkem siiski 🥰

Eile tegin lastele õunakooki. Golden steviaga. No väga maitsev sai. Käsi ei tôusnud poes seda juubeli tordipulbrit ostma- kus on nii megalt suhkrut- kohutav! 🙄 Eks kôik siin peres on maiasmokad, kes rohkem kes vähem. Minule piisab vahel tükk tumedat šoksi ja ongi asi ants… ja piparkookidest lähen sirge seljaga mööda! Näis kunas ja kas üldse piparkooki see hooaeg söön. Vot nii kange mutt olen 😝 (üritab vähemalt 🙃)

Tahan seda kiiksuga kamavahtu… proovin vist õhtul ära 🤪 Aitäh ideede eest Matildakene! 👍

Olge lahedad! 😎Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod