Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

uskumatu…

Tere hommikust seltsimehed!!!

Ilm oli kena päikesepaisteline ja tuju on megahea! laugh

Ohtlik reede õhtu sai niimoodi mööda, et olin täiega kavas! Tänutäheks tulevad ikka aina ilusamad numbrid… Täna hommik oli selleks lausa 68,7 kg winkyes. Täiesti uskumatu lugu ikka. Huvitav mille arvelt see kaal nii hirmsasti kukub?!

Olgem ausad mul on olnud viimasel ajal ikka päris kiired ajad ka- seda sahmimist siia-sinna + trennid ja korralik toitumine ja näed siis milline kena tänu. Oma mees juba teeb komplimente! (suht kidakeelne nagu ta muidu mul on laughlaugh)

Eile sain megatoreda uudise! Nimelt- lähen fotograafia kursusele! Olin nagu väike laps ja keksisin mööda tuba kui kuulsin, et mu taotlus rahuldati. (mul omal ei ole raha et sellisele kallile kursusele minna sad) Niisiis- ma lähen koolipinki nühkima. TEgelikult ma ei kasutaks seda ainult hobiks, vaid tahan seda rakendada tulevikus tööks loomulikult. No mitte profikarjääriks aga ega never say never!! Ma armastan fotograafiat. Eks seda ilmselt väga paljud, sest kui ma käisin tutvustuskursusel, siis oli huvi päris suur. Samas sattusin kogemata lilleseade tutvustavale kursusele ja seal oli peale minu vaid 1 tädi laugh. Noh õpetajaid oli 2 ja meid oli ka 2. Tegime aga kimbukese ka valmis. Väga vahva oli. Või äkki minna floristiks hoopis õppima?! Tunnistan ausalt et tahaks midagi loomingulist teha, mitte enam mingit kuiva kontoritööd ja minna megapaksuks samal ajal… (nagu ma viimasel 5 aastal tegin angry) Mnjah… Elu on kummaline! 

Täna, ma usun on paljud fitlaplased oma võsukestega rattarallil eksole?! Ma kohe varsti lõpetan oma postituse ja siis panen padavai kah sinnapoole ajama. 

Mul pole teile täna ühtegi isuäratavat toidupilti panna. Eile tegin jälle oma külma suppi, seda on ikka nii lihtne kokku keerata… Ses suhtes on fitlap ikka ülilahe, et saab teha asendusi ja söök saab täpselt nendest asjadest mis parasjagu kodus on. Mitte ei tõmble haigeks ennast. Meeldib ka see, et on toodud kogused ka supilusikates. Ma ausalt öelda ei kaalugi vahepeal täpselt vaid panen supilusikaga nagu retseptis on! Vägade mugav!! yes

Ok, oli väga meeldiv, aga ma nüüd lendan lastega rattarallile!!! Näeme siis seal? Või ka Paunvere laadal? wink

Pidage vastu kallid kamraadid, tervis on ju kõige kallim vara onju!!!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod