Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Täna põdur…

Tervist seltsimehed! cheeky

Teate minul oli küll täna tunne, et ei ronigi voodist välja… Asi algas juba eile õhtul…Hambavalu! No kellele seda vaja on?! Tegin siis õhtul ERITI põhjaliku hambahügieeni, läksin tuttu lootuses et hommikuks on parem. Ja siis:  öösel hakkas mees jälle nii norskama (no täiesti võimatu asi mu jaoks, kõrvatroppe ka polnud läheduses!). Kell 5-ks ei pidanud mu närvid vastu, kolisin plika voodisse, kes Halloweeni raames oli küla peal… Hommik "tervitas" mind sellega, et oli räige nohu kuskilt mulle peale tulnud?! Köhaloom on mul niigi…pluss "teatav" seljavalu mis hiilib kui on saabumas see tore aeg kuus… AGA hea uudis- hambavalu oli kadunud! (Vôi ei saanud ma enam sotti) laugh

Hommikusöögi tegin grammipealt ka mehele- hiigelports omletti ja rukkihrlbepuder! Aitab talle küll koogimenüüst! (Teate jumal karistas teda vist…oli teine täiesti hääletu hommikul- ilmselt kogu aur läks norskamisele?!)

Igatahes sain siis tuttu aru, et täna trennilooma minust ei ole. Keha tahab rahu saada, no ok siis! Kaalul ilutses 68,1…tea kas tuleb homme 67 ette?!  Lisaks kõige eelpool loetletud jamadele maadlen ikka selle kõhukinnisusega angry Otsisin siis targad raamatud välja, teil on ka kindlasti mõni selline eks? Näiteks "Naise tervis" Panen teile tagaküljest pildi kui arvuti saan:

Ja mis ma sealt loen?! Kohvi ja muna ei tohiks tarbida sel ajal. Eeemmm muna? Ma söön ju pea iga päev omletti vms?! Äkki siia ongi koer maetud? No ja üleüldse on seal igasugu nippe kirjas…näis näis kas mõni aitab ka mulle lõpuks?! Olen juba sest jamast väsinud! (No tegelikult üldse oma hädadest blush, süda ihkab kuhugi sooja kliimasse…ausalt) AGA muidu on elu ilus! (sest see hambavalu oli eriti rõve ju)

Lõunasöögiks tegin kartulit heeringaga kogu perele, täitsa nämm vahel heeringat süüa. 

Kui mingiks ajaks avastasin, et sammuskoor VAID 300, siis vedasin end õue. Süümekad olid lihtsalt nii suured, et trenni ei läinud. Ahhh, tegin siis 30.min jalutuskäigu, uurisin loodust, hingasin kopsud õhku täis… ja teate -parem hakkas olemine! 

Ikka edasi, ei sammukestki tagasi eks!! laughKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod