Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Sünnipäev on tore

Hei kõik sõberid!

Olete vist juba minu jutust väsinud või? muudkui vatrab aga. Et- puhka jalga punnsilm eksole:

Ega ma muidu vist polekski siia jälle roninud, aga oluline info tahab ju edastamist! Nimelt sai käidud Myfitnessis VinyasaFlow BE MORE trennis ja vähe sellest, et väga äge trenn oli, jagati veel kingitusi ka. Sellel Tartu harul on nimelt sünnipäev. (Lõunakas) Mul oli kohe ülimalt hea meel! Kingitud hobuse suhu ei vaadata, aga vot nimme täna siis vaatame:

Ups see voucher on siis tasuta treeningnõustamine! Kas pole vahva kink? ja toorbatoonid? 😛 Treener poole trenni pealt hõikas, et kes eriti tubli, see saab kingituse 😀 Ma kohmasin, et alles nüüd siis räägid?! Punnitasin isegi silda teha pärast seda, nii et kink on auga välja teenitud! Nüüd peab vaatama kunas seda realiseerida saab. Iseenesest pole mul õrna aimu ka, mida see endast kujutab. Vaatab kehakuju ja ennustab kohvipaksult, mis treeningstiil mulle sobida võiks või? 😉 Ahjaa, sealt anti veel sõbrapilet ka- peangi vaatama keda ma kutsungi?  Tartlased jookske aga ummisjalu trenni siis! Kogu nädala on huvitavad trennid, mida muidu ei kohta.

Mul on see nädal koolipäevad, seega ei saa maksimummi võtta, aga eks püüan niipalju kui saan. pilk kultuurikalendrisse ja see näitab, et see reede on Tartus Aparaaditehases miskitsorti reivipidu, kuhu meid kutsuti. Elame-näeme- kui jaksu jagub, tuleb minna!

Homme lõpeb minu GVPV ära ja ausalt öeldes- olen ma nii tüdinud sellest juba. Mitte midagi enesetundes muutunud ei ole, seega võib selle teema kõrvale jätta. Usun, et Fitlap on ka oma jälje jätnud- ehk siis olen toiduvalikute tegemisel peaaegu õigel teel. Päris 100% see GVPV ei õnnestunud, aga ikkagi päris suur % olin rea peal- seega ei kavatse seda rohkem teha. Reisi ajal oli mul kõht kinni ehk siis 2 päeva- aga õnneks nii kui koduseinte vahele sain, läks ilusti kõik vanasse rööpasse. Vat kui õrnake see seedesüsteem ikkagi on- ei taha teine eriti rutiinist välja minekut! Ilm on ka nii masendavalt vihmane viimased päevad, teagi kas sellest- aga tuju ka veits räbalavõitu. Nii, et isegi uni kannatab. See on juba paha lugu, sest uni on fitlapparile vääga oluline asi kaalu langetamisel.

Teate mis toitu ma hirmsasti praegu tahaks… odrajahupannkooki 😛 Aga essugi- sest see va GVPV.

Tegin lõunaks süüa ja siis vat mis tore pilt mul avanes:

Armastust teile kõigile põue ja südamesse! Eelkõige iseenda vastu eksole!

 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod