Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

mina ja tõbine?

 

Tere! Olen tõbine. Jälle. Kurk haige ja noh nüüdseks ikka korralik köha kah. Seoses sellega nagu ei ole tahtmist kohe midagi…Eile siis istusin ja sõin lusikate kaupa mett omale näost sisse, uskudes et see tõemeeli aitab. No ikka ju? Jõin ka spetsiaalset kurguteed. Ahh mine võta kinni.

Hommikul oli vaja minna bosu trenni, ikka oli ju vaja! Seal ma nagu ei köhinudki, ronisin pärast saunalavale ka, usun et see ikka mõjub ju hästi. (Palavikku mul pole.) 

Ahjaa, kaaluga olen jõudnud sinna "surnud punkti", kus ei liigu midagi eksole. Fitlapiga on kah nagu on. Kuidagi ei lähe ja mida sa siis tahad saada onju? Olen hakanud seda kuidagi kohendama. Ükspäev oli hull hapukapsaisu. No mõtlesin, et teen suppi värskest hapukapsast, aga mida ei olnud, oli fitlapi retsept. No mul oli hammas verel, seega tegin oma versiooni asjast.

Täna tahtsin midagi kana kintsulihast teha. No hakkasin juba nagu fitlapi retsepti järgi šnitslit tegema kui käigu pealt mõtlesin ringiwink, tegin jälle miskit omaloomingut. Tatrapuder juba podises ja noh siis tegin nagu kanastrooganovi vms, mitte nii rasvaselt  muidugi. Igatahes jube maitsev sai.

Kuidagi imelik on olla, kõik nagu käiks närvidele, eriti see köha ja see rõve tuul mis õues on! No ja siis lapsele on kingitud nii palju magusat, käivad aga lehvitavad oma šoksidega ja … lendab aga kogu pere lõugade vahele jälle miskit sealt. angry Ei aja üldse närvi onju? 

Tahtsin minna see nädal Teadlaste Öö raames kuhugi. Kas ma olen jõudnud? Essugi. Täna hakkas mees virisema kui tegin ettepaneku kuhugi minna. Ahh kas sa siis tahadki enam kuhugi minna või midagi teha?!

Tuleb vist üldsegi rahulikult püsida teki all ja lürpida oma raviteesid. Ilm on nagunii kreisi. Käisin korra rattaga väljas sõitmas, tahtsin pilti teha ja panin ratta püsti. No LOOMULIKULT lendas see suure kaarega uppi, nii et korv on mõlkis! crying

Kuulge minult ei tule vist täna eriti asjalikku juttu, et kedagi motiveerida või nii?!  Lähen nagu see siilike ja tõmbangi uttu, aga enne seda tahaks nii väga, et keegi teeks kalli…

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse